Gündem Polatlara yeni soruşturma: Şimdi de uyuşturucu!

Polatlara yeni soruşturma: Şimdi de uyuşturucu!

04.12.2023 - 07:00 | Son Güncellenme:

Dilan ve Engin Polat çifti hakkında, kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklanmalarından sonra, sosyal medya fenomeni Banu Parlak’ın güzellik merkezine silahlı saldırı düzenletmek suçlamasıyla ikinci kez tutuklama kararı verilmişti.

Polatlara yeni soruşturma: Şimdi de uyuşturucu

FERİT ZENGİN/HABER MERKEZİ-  Polat çifti için bir de “uyuşturucu imal etme” suçundan soruşturma başlatıldı. Soruşturmanın Dilan Polat’ın kardeşi Sıla Doğu’yu da kapsadığı kaydedildi. Daha önce Doğu’nun evinde yapılan aramalarda uyuşturucu maddeler bulunmuştu.

Haberin Devamı

SOSYAL MEDYANIN ŞAMPİYONLAR LİGİNİN TÜM MAL VARLIKLARINA EL KONULDU

Öte yandan Dilan Polat'ın 2019 yılında paylaştığı ve sosyal medyanın 'şampiyonlar ligi' olarak isimlendirdiği fotoğrafta bulunan 12 kişinin tüm mal varlıklarına el konuldu. Mal varlıklarına el konulan isimler Eylül Öztürk Özkan, Feyzanur Başar, İleyda Topal, İlke Elagöz, Kadir Yiğit, Merve Nur Korkut, Muhammed Oğuz Başar, Murat Yiğit, Tolunay Topal, Yasemin Yiğit, Tuğba Demir ve Yavuz Selim Korkut. 

Dilan Polat'ın 2019 yılında paylaştığı ve 'Şampiyonlar ligi' olarak nitelendirdiği fotoğrafta bulunan 15 fenomen hakkında geçtiğimiz günlerde yurt dışı çıkış yasağı kararı uygulanmıştı. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında sosyal medya fenomenleri Eylül Öztürk Özkan, Feyzanur Başar, İleyda Topal, İlke Elagöz, Kadir Yiğit, Merve Nur Korkut, Muhammed Oğuz Başar, Murat Yiğit, Tolunay Topal, Yasemin Yiğit, Tuğba Demir, Yavuz Selim Korkut'un taşınır taşınmaz tüm mal varlıklarına el konuldu.

Haberin Devamı

Polatlara yeni soruşturma: Şimdi de uyuşturucu

Yazarlar