Geri Dön
GündemPolisten yaşlı çifte: Duanız yeter

Polisten yaşlı çifte: Duanız yeter

Antalya'da, corona virüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan 65 yaş üzeri çiftin meyve ve sebze ihtiyacını polis karşıladı. Çiftin verdiği parayı almayan polis, "Duanız yeter" dedi.

Polisten yaşlı çifte: Duanız yeter

Konyaaltı ilçesi Hurma Mahallesi'nde eşiyle birlikte yaşayan Recai Turhan, 155'i arayıp, çilek, karpuz, marul gibi ihtiyaçları olduğunu söyledi. Bölgede bulunan Vefa Destek Grubu'nun başka bir görevde olması nedeniyle devreye, Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş ekipleri girdi.

Polis ekipleri, gerekli malzemeleri temin ederek çiftin evine götürdü. İhtiyaçları polis tarafından karşılanan Recai Turhan, ekiplere teşekkür ederek, parasını vermek istedi. Çiftin verdiği parayı almayan polisler, kendileri için dua etmelerini istedi. Polisin bu jesti karşısında duygulanan çift, duaların hep onlarla olduğunu söyledi.

 

19 yıl sonra aydınlatılan cinayetin 2 şüphelisi suçlamaları kabul etmediKocaeli'nin Derince ilçesinde, 2001 yılında darp edildikten sonra boğularak öldürülen Kasım Aydın'ın (20), 19 yıl sonra yakalanan katil zanlıları Hidayet İlkme ve Tamer Korkmaz'ın yargılanmasına başlandı. Suçlamayı kabul etmeyen zanlılardan Aydın'ın cep telefonunu İstanbul'da sattığı belirlenen İlkme ise, savunmasında para ile satın aldığını söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet