Geri Dön

POMEM başvuruları ne zaman başlayacak? 27. dönem POMEM başvuru tarihleri ve şartları

26. dönem POMEM sonrası 27. dönem POMEM başvuruları için polis adayları gün sayıyor. Adayalr günlük olrak Polis Akademisi'nin resmi sitesini ziyaret edip bir bilgi almaya çalışıyor. Şu sıralar sıklıkla sorulan soru '27. dönem POMEM başvuruları ne zaman başlayacak?' şeklinde...

POMEM başvuruları ne zaman başlayacak? 27. dönem POMEM başvuru tarihleri ve şartları

Polis adayları haftalardır POMEM yeni başvuruları için bekliyor. Adaylar Polis Akademisi'nin resmi sitesini sık sık kontrol ederken '27. dönem POMEM başvuruları ne zaman başlayacak?' diye soruyor.

27. POMEM BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Geçtiğimiz sene 14-15 Ekim tarihleri arasında yapılan başvurular için bu sene de yakın bir tarihte açıklama yapılacağı tahmin ediliyor.

Ancak şimdilik EGM'den 27. dönem POMEM polis alımı alımlarına dair bir duyuru yapılmadı. EGM ya da POMEM'in resmi internet sitelerinde de konuya ilişkin bir ilan yer almıyor.

'Gençlik aşısı' hayatını kararttı! Yüzünde ve boynunda yüzlerce nodül varİzmir'de yaşayan 24 yaşındaki kadın, "gençlik aşısı" adı altındaki işlem sonrası yüzünde ve boynunda yüzlerce nodül oluşunca uygulamayı yapan güzellik merkezinin sahibi hakkında suç duyurusunda bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber