Geri Dön

POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? Polis Akademisi'den POMEM hakkında açıklama var mı?

POMEM sınavlarının üzerinden epey bir zaman geçti ve sonuçlara olan beklenti gitgide artıyor. Zaman uzadıkça Polis Akademisi'nin sayfa ziyaretçisi de çoğalıyor. Herkes bir açıklama bekliyor. Peki, POMEM sonuçları açıklandı mı?

POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? Polis Akademisi'den POMEM hakkında açıklama var mı?

 

26. dönem POMEM'de 7 bin öğrenci alınacak. Artık sürecin yavaş yavaş sonuuna geliniyor. Yaklaşık iki aydır konuya dair bir duyuru yapılmış değil. Sürenin uzaması adayları huzursuz ederken bilhassa bugünlerde "POMEM sonuçları açıklandı mı?" sorusu sık sık soruluyor.

POMEM SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

26. dönem POMEM sonuçları hakkında Polis Akademisi'nden yapılan bir açıklama yok. Adaylar yaklaşık iki aydır sonuçları beklerken yakın zamanda bir duyuru yapılması bekleniyor.

POMEM NEDİR?

Polis Meslek Eğitim Merkezleri polis memuru yetiştirmek üzere mesleki eğitim veren kurumlardır. POMEM'deki eğitim-öğretimi başarı ile tamamlayan öğrencilere Mesleki Eğitim Sertifikası verilir. POMEM öğrencilerinin aday memur olarak atanmaları için öğrenim süresini başarıyla tamamlamaları ve eğitim sonunda yapılacak eğitim sonu sınavında başarılı olmaları şarttır.

Önce beyin tümörünü ardından coronayı yendi!Samsun’da, eşinin beyin tümörü ameliyatı için gittikleri hastanede yapılan tetkiklerde corona virüs testi pozitif çıkan Ahmet Turan (45) ve eşi Nuray Gökçe (46) hastalığı birlikte yenerek taburcu oldu. Önce beyin tümörü ile ardından da corona virüse karşı verdiği savaşı kazanan Nuray Gökçe ile eşi alkışlarla uğurlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber