Geri Dön
GündemProf. Dr. Oğuz için Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nde tören düzenlendi

Prof. Dr. Oğuz için Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nde tören düzenlendi

Eski Milli Eğitim Bakanı, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kurucusu ve Marmara Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Orhan Oğuz için Marmara Üniversitesi  İlahiyat Fakültesi Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

Eski Milli Eğitim Bakanı, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kurucusu ve Marmara Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Orhan Oğuz, dün 98 yaşında hayatını kaybetti. Prof. Dr. Orhan Oğuz için Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Prof. Dr. Oğuz'un kızı Prof. Dr. Sedefhan Oğuz , Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ile sevenleri katıldı.  Prof. Dr. Oğuz için burada cenaze namazı kılındı, helallik alındı. Törenin ardından Prof. Dr. Oğuz'un naaşı tören mangası tarafından omuzlara alınarak cenaze aracına konuldu.  Prof. Dr. Oğuz, Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Mezarlığı'nda toprağa verilecek. 

Prof. Dr. Oğuz için Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camiinde tören düzenlendi

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
TEI haftada bir adet helikopter motoru üretebiliyorTUSAŞ Motor Sanayii (TEI) Genel Müdürü Prof. Dr. Mahmut Faruk Şahin, ‘Yerli Kara Şahin’ olarak da bilinen T700 motorunun 50’ncisini teslime hazır hale getirdiklerini belirterek, “Artık haftada bir motor üretecek kapasiteye ulaşmış vaziyetteyiz” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler