Geri Dön
GündemRamazan Bayram tatili kaç gün? Ramazan bayramı hangi günler?

Ramazan Bayram tatili kaç gün? Ramazan bayramı hangi günler?

6 Mayıs 2019 Tarihinde başlayan mübarek Ramazan ayı sonrasında yaşanacak olan Ramazan Bayramı tarihleri merakla araştırılıyor. İslam aleminin büyük önem verdiği bayram günleri bu yıl hangi günlere denk geliyor? 2019 Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak?

Ramazan Bayram tatili kaç gün? Ramazan bayramı hangi günler?

6 Mayıs 2019 Tarihinde başlayan on bir ayın sultanı Ramazan ayı, 3 Haziran 2019 tarihinde sona erecek. Bu tarihlere göre Razaman Bayramı ne zaman olacak?

RAMAZAN BAYRAMI NE ZAMAN?

4 Haziran 2019 Salı 1. Gün

5 Haziran 2019 Çarşamba 2. Gün

6 Haziran 2019 Perşembe 3. Gün

RAMAZAN BAYRAM TATİLİ KAÇ GÜN?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, kamu kurum ve kuruluşlarında tüm çalışanların Ramazan Bayramı dolayısıyla 3 Haziran Pazartesi yarım gün, 7 Haziran Cuma tam gün idari izinli sayılmalarının uygun görüldüğü bildirildi. Hafta sonu izinleri de birleştirildiğinde, Ramazan Bayramı tatilinin 9 gün olacağı kesinleşti.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Avcılar'da yine balkon çöktü! Bir bina daha mühürlendiİstanbul Avcılar’da 4 katlı binanın giriş katındaki balkon kendiliğinden gürültü ile çöktü. Şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken, bina olaydan sonra detaylı inceleme yapılmak üzere mühürlendi. İlçede son bir yılda çöken balkon sayısı 6'ya yükseldi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler