Geri Dön

Ramazan bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün?

Ramazan Bayramı için artık zaman daralıyor. Ramazan ayının başlamasının ardından sekiz gün geride kaldı. Vatandaşlar şimdiden Ramazan Bayramı ne zaman sorusuna yanıt aramaya başladı. PekiBayram tatili bu sene kaç gün olacak?

Ramazan bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün?

Ramazan ayının başlaması ile birlikte vatandaşlar en çok Ramazan Bayramı ne zaman sorusuna yanıt aramaya başladı. Bir ay süren Ramazan ayının ardından idrak edilecek olan Ramazan Bayramı bu sene hangi tarihlere denk geliyor. Bayram tatili bu sene kaç gün olacak? İşte Ramazan Bayramı hakkında merak edilen detaylar...

2018 RAMAZAN BAYRAMI NE ZAMAN?

Diyanet İşleri Başkanlığı internet sitesinde yer alan dini günler takvimine göre Ramazan Bayramı, 15 Haziran'da kutlanmaya başlanacak ve üç gün sürecek

14 Haziran Ramazan Bayramı Arifesi

15 Haziran Ramazan Bayramı 1.gün

16 Haziran Ramazan Bayramı 2.gün

17 Haziran Ramazan Bayramı 3.gün

RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ KAÇ GÜN OLACAK?

Ramazan Bayramı'nın yaklaşmasıyle birlikte tatilin kaç gün süreceği de merak konusu. Ramazan Bayramı'nın ilk günü Cuma gününe denk gelmesiyle nedeniyle bu sene Ramazan Bayramında süre uzatılmayacak. Bayram tatili yarım gün olan arefe gününün ardından üç gün sürecek.

Pamuk yüklü kamyonda çıkan yangın söndürüldüSakarya'nın Pamukova ilçesinde pamuk yüklü kamyonda çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet