Geri Dön

Ramazan Bayramı tatili kaç gün? Ramazan Bayramı ne zaman, hangi günlerde?

11 ayın sultanı Ramazan'da ikinci hafta bu akşam sona eriyor. Mübarek Ramazan ayının yarısının geçilmesiyle beraber gözler Ramazan Bayramı'na çevrildi. Peki Ramazan Bayramı tatili kaç gün ve hangi günlere denk geliyor? İşte ayrıntılar...

Ramazan Bayramı tatili kaç gün? Ramazan Bayramı ne zaman, hangi günlerde?

On bir ayın sultanı olan Ramazan ayı içerisinde, vatandaşlar arasında Ramazan Bayramı merak konusu oldu. 2019 Ramazan Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün olacak?

RAMAZAN BAYRAMI NE ZAMAN?

2019 Ramazan Bayramı bu yıl,

4 Haziran 2019 Salı 1. Gün
5 Haziran 2019 Çarşamba 2. Gün
6 Haziran 2019 Perşembe 3. Gün

BAYRAM TATİLİ KAÇ GÜN?

Cumhurbaşkanlığı kararı ile 3 Haziran Pazartesi günü (Arefe) günü ve 7 Haziran Cuma günü resmi izin ilan edildi. Böylelikle hafta sonlarının da birleşmesiyle birlikte 2019 Ramazan Bayramı tatili 9 güne çıkmış oldu.

Son mesajı 'sizinle iletişimi kesiyorum' oldu! 50 milyonla sır olduAydın'da yaşayan 15 kişi, 2 foreks şirketi üzerinden yüksek kar elde edecekleri vaadiyle kendilerini dolandırdığını ileri sürdükleri Muhammet C. hakkında polise şikayetçi oldu. Muhammet C.'nin kurduğu şirket üzerinden 5 yılda yaklaşık bin kişiyi toplam 50 milyon TL dolandırıp, 8 ay önce ortadan kaybolduğu öne sürüldü. Muhammet C.'nin geçen aralık ayında para aldığı kişilere WhatsApp'tan, "Başıma gelen bazı sıkıntılardan dolayı sizlerle iletişimimi kesmek zorunda kaldım. Bu süreçte şifrelerin başka kişilerde olduğu bilgileri dolaşmış. Sürecin bu şekilde olmasında ismi anılan kişilerin bir suçu yoktur. İsmi anılan iki kişiden özür dilerim. Görüşmek üzere" dediği video gönderdiğini belirlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet