Geri Dön
GündemRamazan Bayramı tatili kaç gün? Ramazan Bayramı'na ne kadar kaldı?

Ramazan Bayramı tatili kaç gün? Ramazan Bayramı'na ne kadar kaldı?

Ramazan Bayramı için heyecanlanan vatandaşlar, arayışa geçti. Ramazan Bayramı'nın hafta içine gelmesi sebebiyle, bayram tatili kaç gün olacak merak konusu. 6 Mayıs 2019 tarihinde başlayan Ramazan ayı ne zaman sona erecek? Ramazan Bayramı ne zaman başlayacak?

Ramazan Bayramı tatili kaç gün? Ramazan Bayramı'na ne kadar kaldı?

Ramazan ayı sonrasında yaşanacak olan Ramazan Bayramı için meraklı arayış sürüyor. Ramazan Bayramı bu yıl hangi güne denk geliyor? İslam aleminin büyük önem verdiği Ramazan Bayramı diğer adıyla Şeker Bayramı tarihleri...

RAMAZAN BAYRAMI NE ZAMAN?

2019 Yılında Ramazan Bayramı tarihi merak konusu oldu. Ramazan Bayramı bu yıl hafta içine geliyor. Peki bayram hangi gün başlayacak? Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak? İşte Ramazan Bayramı hakkında detaylar...

4 Haziran 2019 Salı 1. Gün

5 Haziran 2019 Çarşamba 2. Gün

6 Haziran 2019 Perşembe 3. Gün

RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ KAÇ GÜN OLACAK?

Ramazan Bayramı, 3 Haziran öğleden sonra (Arefe günü – Yarım gün) başlayıp Perşembe günü sona erecekti. Yani Cuma günü iş başı yapılacaktı. Ancak Cumhurbaşkanlığı kararı ile 3 Haziran Pazartesi günü (Arefe) günü ve 7 Haziran Cuma günü resmi izin ilan edildi. Böylelikle hafta sonlarının da birleşmesiyle birlikte 2019 Ramazan Bayramı tatili 9 güne çıkmış oldu.

Aşının yan etkileri ne? Bilim Kurulu üyesi Ateş Kara açıkladıGelen son dakika haberine göre; Bilim Kurulu sonrası Bakan Koca kritik açıklamalarda bulundu. Koca aşı ile ilgili bilgilendirme yaparken sözü Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Ateş Kara'ya bıraktı. Ateş Kara, "Bizim ülkemizde aşının yan etkileri çok yakından takip ediliyor. Aşı sonrasında istenmeyen etki düzenli olarak bilgiler toplanıyor. " ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet