Geri Dön
GündemRamazan Bayramı'na kaç gün kaldı, ayın kaçında? 2021 Bayram hangi tarihlere denk geliyor?

Ramazan Bayramı'na kaç gün kaldı, ayın kaçında? 2021 Bayram hangi tarihlere denk geliyor?

Mübarek Ramazan ayının bitmesine artık sayılı günler kaldı. Binlerce müslüman Ramazan ayının ardından bayrama kavuşacak olmanın mutluluğu içerisinde! Bu yılda pandemi nedeniyle evlerde geçirilecek olan Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşlar bayram ne zaman, ayın kaçında sorularına yanıt aramaya başladı. PeKİ Ramazan Bayramı hangi güne denk geliyor?

Ramazan Bayramı'na kaç gün kaldı, ayın kaçında? 2021 Bayram hangi tarihlere denk geliyor?

Ramazan Bayramı için geri sayım devam ediyor. İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan mübarek üç aylar içerisinde yer alan Ramazan ayının son günleri içerisinde yer almaktayız. Vatandaşlar mübarek Ramazan ayının son günleri içerisinde bayram ne zaman ayın kaçında soruların yanıt aramaya başladı. Peki Ramazan Bayramı ne zaman, ayın kaçında? Ramazan Bayramı hangi gün ve tarihlere denk geliyor?

RAMAZAN BAYRAMI NE ZAMAN, HANGİ GÜN, AYIN KAÇINDA?

Ramazan Bayramı bu yıl 13-15 Mayıs tarihleri arasında eda edilecek. 13 Mayıs Perşembe günü Ramazan Bayramının 1. günü 14 Mayıs Cuma günü Ramazan Bayramının 2. günü, 15 Mayıs Cumartesi günü ise bayramın 3. günü olarak eda edilecek.

Pizzacıdan para çalan kişiyi, çalışan böyle kovaladıÇEKMEKÖY'de pizzacının kasasından para çalan bir kişi işyerinin çalışanı tarafından yakalanıp, polise teslim edildi. Şüphelinin pizzacıya gelip, parayı çaldıktan sonra kaçması ve iş yeri çalışanı tarafından motorla peşinden giderek yakalayıp polise teslim etme anları güvenlik kameralarına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet