Geri Dön
GündemRamazan Bayramına kaç gün kaldı? Bayram tatili ne zaman başlayacak?

Ramazan Bayramına kaç gün kaldı? Bayram tatili ne zaman başlayacak?

Ramazan Bayramı için geri sayım sürüyor. Milyonlarca vatandaş 9 gün ilan edilen Ramazan Bayramı tatili için planlarını hazırladı. Aile, eş ve dost ziyaretinde bulunacak olanların yanı sıra 9 günü tatil beldelerinde geçirecek olanların sayısı da oldukça fazla! Peki Ramazan Bayramı tatili ne zaman başlayacak?

Ramazan Bayramına kaç gün kaldı? Bayram tatili ne zaman başlayacak?

Ramazan Bayramına artık sayılı günler kaldı. 6 Mayıs'ta başlayan Ramazan-ı Şerif ayı içerisinde bir haftalık bir süreç kaldı. Ramazan ayının sona ermesinin ardından idrak edilecek olan Ramazan Bayramı için şimdiden planlar tamamlandı. Herkesin gözü kulağı Ramazan Bayramı tatilinin başlayacağı tarihe çevrilmiş durumda! Peki Ramazan Bayram tatili ne zaman başlayacak?

RAMAZAN BAYRAMI NE ZAMAN?

2019 Yılında Ramazan Bayramı tarihi merak konusu oldu. Ramazan Bayramı bu yıl hafta içine geliyor. Peki bayram hangi gün başlayacak? Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak? İşte Ramazan Bayramı hakkında detaylar...

4 Haziran 2019 Salı 1. Gün

5 Haziran 2019 Çarşamba 2. Gün

6 Haziran 2019 Perşembe 3. Gün

RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ KAÇ GÜN OLACAK?

Ramazan Bayramı, 3 Haziran öğleden sonra (Arefe günü – Yarım gün) başlayıp Perşembe günü sona erecekti. Yani Cuma günü iş başı yapılacaktı. Ancak Cumhurbaşkanlığı kararı ile 3 Haziran Pazartesi günü (Arefe) günü ve 7 Haziran Cuma günü resmi izin ilan edildi. Böylelikle hafta sonlarının da birleşmesiyle birlikte 2019 Ramazan Bayramı tatili 9 güne çıkmış oldu.

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-9 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet