Geri Dön
GündemRamazan Bayramına kaç gün kaldı? Bayram tatili ne zaman başlayacak?

Ramazan Bayramına kaç gün kaldı? Bayram tatili ne zaman başlayacak?

Ramazan Bayramı için geri sayım sürüyor. 6 Mayıs'ta başlayan Ramazan ayı boyunca milyonlarca müslüman oruç ibadetini yerine getirmeye çalışıyor. İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan Ramazan ayının ardından idrak edilecek olan Ramazan Bayramı için vatandaşlar şimdiden planlarını hazırladı. Peki Ramazan Bayramı ne zaman idrak edilecek?

Ramazan Bayramına kaç gün kaldı? Bayram tatili ne zaman başlayacak?

İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan Ramazan Bayramı için heyecanlı bekleyiş başladı. Bir ay süren Ramazan ayının ardından Ramazan Bayramına kavuşmanın vermiş olduğu huzur ve mutlulukla vatandaşlar aile ve akraba ziyaretlerinde bulunacak. Ramazan Bayramının ilk günü sabah saatlerinde kılınacak olan bayram namazının ardından müslümanlar aile ve akrabaları ile bayrama ulaşmanın mutluluğunu yapılan ziyaretlerde dile getirecek. Peki Ramazan Bayramına kaç gün kaldı? Bayram tatili ne zaman başlayacak?

BAYRAM TATİLİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Ramazan Bayramı tatili Cuma akşamı mesai bitiminin ardından başlayacak. 9 gün sürecek olan Ramazan Bayramı tatili 9 Haziran'da sona erecek.

RAMAZAN BAYRAMI NE ZAMAN?

Ramazan Bayramı 4 Haziran Salı günü başlayacak ve 6 Haziran akşamı sona erecek

Aşının yan etkileri ne? Bilim Kurulu üyesi Ateş Kara açıkladıGelen son dakika haberine göre; Bilim Kurulu sonrası Bakan Koca kritik açıklamalarda bulundu. Koca aşı ile ilgili bilgilendirme yaparken sözü Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Ateş Kara'ya bıraktı. Ateş Kara, "Bizim ülkemizde aşının yan etkileri çok yakından takip ediliyor. Aşı sonrasında istenmeyen etki düzenli olarak bilgiler toplanıyor. " ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet