Geri Dön
GündemRamo 2. yeni bölüm fragman! Ramo dizisinin konusu nedir? Oyuncuları kimler? Ramo nerede çekiliyor?

Ramo 2. yeni bölüm fragman! Ramo dizisinin konusu nedir? Oyuncuları kimler? Ramo nerede çekiliyor?

Ramo dizisi ilk bölümüyle dün akşam yayınlandı. SHOW TV'de ekrana gelen Ramo dizisi 2. yeni bölüm fragmanını da yayınladı. Dikkat çeken konusu güçlü oyuncu kadrosuyla ilgi gören Ramo dizisi hakkında meraklı arayış başladı. Ramo oyuncuları kimler? Ramo konusu nedir? Ramo dizisi nerede çekiliyor? İşte dizi hakkında merak edilenler...

Ramo 2. yeni bölüm fragman! Ramo dizisinin konusu nedir? Oyuncuları kimler? Ramo nerede çekiliyor?

Salı günleri ekrana gelecek olan Ramo dizisi merak uyandırdı. Ramo dizisinin ilk bölümünde yaşananlar şu şekilde,Adanalı olan Ramo ve ailesi, uzun yıllar pamuk tüccarlarına ırgatlık yapmıştır. Şimdiyse Çukurova’nın tamamına hâkim olan bir ailenin gayrimeşru işlerini yapmak zorundadır.

Ramo ve ailesi, Adana’da yoksul, belalı ve bir o kadar eğlenceli olan bir mahallede kendi kuralları, kendi yasaları ile yaşarlar. Cesareti ve zekâsıyla işlerin yürümesini sağlayan kişi ise Ramo’dur.

Gözükara bir delikanlı olan Ramo, ailesinin hak ettiği insanca muameleyi görmesi için, ne pahasına olursa olsun bu adaletsizliğe son vermeye karar verir.

Ramo, çalıştıkları aileye karşı isyan etmek niyetindedir. Ancak aile meclisi buna izin vermez. Fakat Ramo ailesine rağmen harekete geçer. Ve isyan ateşinin ilk fitilini yakar.

Bu yolda Ramo’yu en çok zorlayan şey patronunun kızı Sibel’dir. Birbirlerine duydukları aşkı bastırmak ikisi için de zorlaşmaktadır zira.

Ramo tüm aksiliklere rağmen hedefine doğru adım adım ilerlerken, en yakın arkaşı Boz’un yaptığı bir hata tüm planlarını alt üst eder.

Can dostunun yaptığı hata yüzünden, Ramo hayatının en zor kararıyla karşı karşıyla kalacaktır.

RAMO NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ramo dizisi Adana'da çekiliyor.

RAMO 2. YENİ BÖLÜM FRAGMAN

RAMO OYUNCULARI KİMLER?

Murat Yıldırım
(Ramo)
Esra Bilgiç
(Sibel)
İlker Aksum
(Hasan)
Yiğit Özşener
(Yavuz)
Görkem Sevindik
(Boz)
İdil Fırat
(Fidan)
Cemre Baysel
(Fatoş)
İlhan Şen
(Neco)
Rüzgar Aksoy
(Halef)