Geri Dön
GündemRamo 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Ramo 5. son bölüm kesintisiz izleme linki

Ramo 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Ramo 5. son bölüm kesintisiz izleme linki

Show TV'nin yeni dizisi Ramo, 5. yeni bölümüyle yine oldukça heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktı. Kısa sürede büyük bir ilgi gören dizinin son bölümünde Ceyhan intikam için harekete geçti ve bu durum büyük bir heyecana sahne oldu. İşte şimdiden merakla beklenen Ramo 6. yeni bölüm fragmanı ve 5. son bölüm kesintisiz izleme linki...

Ramo 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Ramo 5. son bölüm kesintisiz izleme linki

RAMO 5. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sibel’in düşünceli hallerinin dikkat çektiği tanıtımda Ramo’nun öldürülmesinden korkan annesinin korku dolu anları izleyenleri derinden etkiliyor. Hareketsiz bir şekilde kanaldan çıkarılan Boz’a ne olacağı merak uyandırırken, Ceyhan intikam için harekete geçiyor. Ramo savaşın başlayacağını ilan ederken, Sibel’in Ramo’ya “Eğer bir şey yapılacaksa bunu ben yapmalıyım” sözleri dikkat çekiyor.

RAMO 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

RAMO 5. SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Xiaomi Mi 11 Lite Telefon İncelemesiAkıllı telefon artık bir lüks olmaktan çıktı, adeta gereklilik haline geldi. Hal böyle olunca her bütçeye seslenen telefonlar da piyasaya çıkmaya devam ediyor. Uygun fiyatı ve yüksek performansı ile Türkiye’de de dikkat çekmesi beklenen Xiaomi Mi 11 Lite modelini Milliyet Teknoloji olarak inceledik. Öne çıkanları, şık tasarımı ve uygun fiyatıyla kendini diğer modellerden ayıran Xiaomi Mi 11 Lite’ı almalı mısınız, almamalı mısınız?
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner