Geri Dön

Regaip Kandili ne zaman?

Regaip Kandili ne zaman kutlanacak? Regaip Kandili'nin 2016 yılında ne zaman kutlanacağı belli oldu. Regaib Kandili üç ayların başlangıcı kabul ediliyor.İşte Regaip Kandili'nin kutlanacağı tarih.

Regaip Kandili ne zaman?

Regaib Kandili 2016 yılında ne zaman ve Regaip hangi güne denk geliyor belli oldu. Diyanet'in yayınladığı dini günler takvimine göre Miraç Kandili , Berat Kandili ve Kadir Gecesi'nin 2016 yılındaki tarihi de belli oldu.

Üç aylar içinde yer alan Regaib Kandili 7 Nisan 2016 Perşembe gecesine denk geliyor. Regaib kelime anlamı olarak 'Pek çok ihsan' anlamına gelir. Regaip Kandili fazileti ve ihsanı bol bir gecedir.

Recep ayının ilk perşembesini cumaya bağlayan gece Regaip Kandili olarak kutlanacak. Regaip Kandili bu yıl da 7 Nisan Perşembe gecesi kutlanacak.

Traktörden ayrılan römork korkuttuEdirne’de rampadan çıkarken bir anda traktörden ayrılan römork, kontrolsüz şekilde ana caddede seyir etti. Üniversite öğrencisinin evinin balkonundan görüntülediği olayda şans eseri can ya da mal kaybı yaşanmadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber