Geri Dön

Rengarenk 2. bölüm 2. fragman izleyiciyle buluştu!

Ekranlara geldiği ilk günden itibaren reyting rekorları kıran Rengarenk ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Atv' nin yeni sezon dizisi Rengarenk 2.bölüm 2.fragman yayınlandı. işte Rengarenk merak edilen fragman ve son bölüm özetiyle haberimizde ...

Rengarenk 2. bölüm 2. fragman izleyiciyle buluştu!

Başrollerini Selin Şekerci ve Kaan Taşaner'in paylaştığı dizi Rengarenk son bölümde izleyenleri ekrana kilitledi. ATV ekranlarında yayınlanan Rengarenk dizisi Cuma akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek. Sevilen dizide neler olacak merakla bekleniyor. Rengarenk Cuma akşamı saat 20:00'da ATV'de...

RENGARENK 2. BÖLÜM ÖZETİ

"Senin bana karşı dürüst bir kadın olduğunu biliyorum..."

Rengarenk, bir yanda aşka ve kadınlara inancını yitiren Can, diğer yanda ülkenin şöhretli yıldızlarından Renk'in romantik komedi tadındaki hikayesini konu alıyor.

RENGARENK 2. BÖLÜM FRAGMANI

RENGARENK 2.BÖLÜM 2.FRAGMAN

RENGARENK SON BÖLÜM ÖZETİ

Renk Duygun, ünü Türkiye sınırlarını aşmış, her söylediği gündem, her giydiği moda olan bir yıldızdır.

Renk Duygun, ünü Türkiye sınırlarını aşmış, her söylediği gündem, her giydiği moda olan bir yıldızdır. Ama artık bu şaşaalı dünya ona fazla yapay ve yalan gelmektedir. Sevgilisinin onu aldattığı şüphesi de tuz biber olur. Renk, kendini İzmir'deki dizi setinden kaçarken bulur. Üstelik peşindekilerden saklanmak için çok doğru bir yer seçmiştir. Çünkü karşısında Türkiye'de onu tanımayan birkaç kişiden biri vardır: Can... Renk sade bir hayat özlemiyle dizilerden, magazinden, popüler kültürden nefret eden Can'a kendini farklı tanıtır. Böylece Can, Renk'i kendi düğününden kaçan zavallı bir öğretmen sanmaya başlar. Bu sırada tüm Türkiye ise ünlü yıldız Renk Duygun'un kaybolduğu haberleriyle çalkalanmaktadır. Renk Can'ın evinde hiç tanımadığı huzurlu bir dünyayla tanışırken, Can'ın da kadınlara karşı ördüğü kabukta çatlamalar başlar. Ama Renk'in söylediği yalanlar her an ortaya çıkacak kadar yakınlarındadır..

Yapımcı: NTC Medya – Mehmet Yiğit Alp

Yönetmen: Kerem Çakıroğlu

Senaryo: Ebru Hacıoğlu

Oyuncular: Selin Şekerci (Renk), Kaan Taşaner (Can), Ümit İbrahim Kantarcılar (Aras ), İbrahim Kendirci (Yiğit), Ferdi Sancar (Zeki Halay), İnci Türkay (Zerrin), Açelya Devrim Yılhan (Sedef) , Selin Yeninci (Neşe) , Merve Oflaz ( Saadet ) , Sertan Erkaçan (Ege) ve Cem Belevi (Pars), Şebnem Doğruer (Refika), Şükrü Türen (Mümtaz)

300 ton saman ve 100 ton yonca kül olduGaziantep'in Nurdağı ilçesindeki hayvan çiftliğinde yangın çıktı. İtfaiyenin 24 saat süren çalışması ile söndürülen yangında, 300 ton saman ve 100 ton yonca kül oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber