Geri Dön

Rengarenk 3. bölümde Renk romantik anlar yaşıyor!

Ekranların yeni dizisi Rengarenk 3. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Dün akşam ekrana gelmesi beklenen Rengarenk 3. yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Romantik anların yaşandığı Rengarenk 3. yeni bölüm fragmanları ve dizi hakkında merak edilen detaylar haberimizde...

Rengarenk 3. bölümde Renk romantik anlar yaşıyor!

Yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu'nun oturduğu Atv ekranlarının sevilen dizisi Rengarenk, yayınlanan 3. yeni bölüm fragmanıyla heyecanlandırıyor. Sevilen dizinin yeni bölümünde neler oluyor? Yeni bölüm fragman ve son bölüm özetiyle Rengarenk haberimizde...

Yapımını NTC Medya'nın üstlendiği Selin Şekerci ve Kaan Taşaner'in başrolünü paylaştığı dizi Rengarenk, her Cuma akşamı saat 20:00'de ATV'DE!

Rengarenk 3. yeni bölüm fragmanı 5 Ağustos Cuma gününe ertelendi. ATV yayın akışında yapılan değişklik dolayısıyla Rengarenk 3. yeni bölüm fragmanı ile bir hafta sonra ekrana gelecek.

RENGARENK 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

RENGARENK 2. SON BÖLÜM ÖZETİ

Rengarenk 3. bölümde Renk romantik anlar yaşıyor

Ünlü oyuncu Renk Duygun ve mütevazı bir veteriner olan Can'ın arasında yaşanan duygusal gerilim gittikçe tırmanmaktadır. Renk'in kendini Can'a Zeynep öğretmen olarak tanıtması su yüzüne çıkar. Kendini yeniden ihanete uğramış hisseden Can, bu durumu taşıyabilecek midir? Bu kumpasın içine ailesinin ve en yakın arkadaşlarının da dahil olduğunu öğrenen Can'ın iç dünyasındaki yıkım oldukça büyük olacaktır. Kendi şöhretli hayatından bunalan Renk ise söylemek zorunda kaldığı yalanının ortaya çıkmasıyla bu sade hayatta bulduğu huzuru kaybetmek üzeredir. Şöhretine değer veren ailesi ve ayrıldığı erkek arkadaşı da işin içine girince Renk kendini oldukça zor bir durumda bulur.Yaşadıkları talihsizlikler sonrasında yaşamlarında güven duygusu arayan bu iki yaralı kalp Can ve Renk kendilerine dahi itiraf edemedikleri duygusal ama bir o kadar inatçı ilişkilerine devam edecekler mi? Yoksa girdikleri "güven duygusu" savaşında birbirlerinden vazgeçecekler mi? Can ve Renk'i bekleyen sürpriz sonunda Renk, Can'ın yaşama dönmesi uğruna, onu Zeynep öğretmen olduğuna inandırdığı hayata tekrar geri dönecek mi? Renk ve Can'ın geçmiş acılarından kaçarken birbirlerine yakalandıkları bu heyecan dolu gelişmeler bir türlü hız kesmeyecektir.

Oyuncular

Selin Şekerci (Renk), Kaan Taşaner (Can), Ümit İbrahim Kantarcılar (Aras ), İbrahim Kendirci (Yiğit), Ferdi Sancar (Zeki Halay), İnci Türkay (Zerrin), Açelya Devrim Yılhan (Sedef) , Selin Yeninci (Neşe) , Merve Oflaz ( Saadet ) , Sertan Erkaçan (Ege) ve Cem Belevi (Pars), Şebnem Doğruer (Refika), Şükrü Türen (Mümtaz)

Bakan Soylu, Kurban Bayramı öncesi trafik denetimlerinde bulunduİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kırıkkale’de Kurban Bayramı öncesi havadan trafik denetimlerinde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber