Geri Dön

Rengarenk 3. yeni bölüm fragmanında heyecan gittikçe artıyor!

Yeni dizi Rengarenk 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları ekrana gelen ve büyük beğeni ile izlenen Rengarenk 3. bölüm fragmanında Can ve Renk arasında neler yaşanacak büyük merak konusu oldu! İşte Rengarenk 3. yeni bölüm fragmanı ve merak edilen detayları...

Rengarenk 3. yeni bölüm fragmanında heyecan gittikçe artıyor!

Sevilen dizi Rengarenk 3.yeni bölümünde Renk ve Can neler yaşayacak? NTC Medya yapımcılığı ile ekrana gelen heyecan dolu Rengarek, izleyenleri ekrana kitleyecek 3.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte merak ile beklen Rengarenk 3.yeni bölüm fragmanı ve detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

ATV ekranlarında yayınlanan başrollerinde Selin Şekerci ve Kaan Taşaner'in yer aldığı dizi Rengarenk, yeni bölümleriyle Cuma 20:00'de!

RENGARENK 3.BÖLÜM FRAGMANI

RENGARENK 2.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ünlü oyuncu Renk Duygun ve mütevazı bir veteriner olan Can'ın arasında yaşanan duygusal gerilim gittikçe tırmanmaktadır. Renk'in kendini Can'a Zeynep öğretmen olarak tanıtması su yüzüne çıkar. Kendini yeniden ihanete uğramış hisseden Can, bu durumu taşıyabilecek midir? Bu kumpasın içine ailesinin ve en yakın arkadaşlarının da dahil olduğunu öğrenen Can'ın iç dünyasındaki yıkım oldukça büyük olacaktır. Kendi şöhretli hayatından bunalan Renk ise söylemek zorunda kaldığı yalanının ortaya çıkmasıyla bu sade hayatta bulduğu huzuru kaybetmek üzeredir. Şöhretine değer veren ailesi ve ayrıldığı erkek arkadaşı da işin içine girince Renk kendini oldukça zor bir durumda bulur. Yaşadıkları talihsizlikler sonrasında yaşamlarında güven duygusu arayan bu iki yaralı kalp Can ve Renk kendilerine dahi itiraf edemedikleri duygusal ama bir o kadar inatçı ilişkilerine devam edecekler mi? Yoksa girdikleri "güven duygusu" savaşında birbirlerinden vazgeçecekler mi? Can ve Renk'i bekleyen sürpriz sonunda Renk, Can'ın yaşama dönmesi uğruna, onu Zeynep öğretmen olduğuna inandırdığı hayata tekrar geri dönecek mi? Renk ve Can'ın geçmiş acılarından kaçarken birbirlerine yakalandıkları bu heyecan dolu gelişmeler bir türlü hız kesmeyecektir.

RENGARENK 2.BÖLÜM İZLE

KÜNYE

Yapımcı: NTC Medya – Mehmet Yiğit Alp
Yönetmen: Kerem Çakıroğlu
Senaryo: Ebru Hacıoğlu

Oyuncular: Selin Şekerci (Renk), Kaan Taşaner (Can), Ümit İbrahim Kantarcılar (Aras ), İbrahim Kendirci (Yiğit), Ferdi Sancar (Zeki Halay), İnci Türkay (Zerrin), Açelya Devrim Yılhan (Sedef) , Selin Yeninci (Neşe) , Merve Oflaz ( Saadet ) , Sertan Erkaçan (Ege) ve Cem Belevi (Pars), Şebnem Doğruer (Refika), Şükrü Türen (Mümtaz)

Kayseri'de altın ve bebek kıyafeti çalan kadın yakalandı!Kayseri'de girdikleri evlerden ziynet eşyası ve bebek kıyafetleri çaldığı tespit edilen bir kadın polis ekiplerince yakalandı. İkamette bulunan güvenlik kamerasını fark eden kadın, yakalanmamak için kamerayı kırdığı da tespit edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber