Geri Dön

Rengarenk 3. yeni bölümde heyecan dorukta!- İzle

Ekranların sevilen dizisi Rengarenk 3. yeni bölüm fragmanlarıyla heyecanlandırdı. Sevilen dizi Rengarenk'te bu hafta neler oluyor? Can ve Renk'in birbirinden romantik sahneleri adeta nefesleri kesecek. İşte Rengarenk 3. yeni bölüm fragmanı ve dahası...

Rengarenk 3. yeni bölümde heyecan dorukta!- İzle

Yapımını NTC Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu'nun oturduğu Rengarenk, merak edilen 3. yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazır. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanlarında neler oluyor? Selin Şekerci ve Kaan Taşaner'in başrolünü paylaştığı dizi Rengarenk, her Cuma akşamı saat 20:00'de ATV'DE!

RENGARENK 3. YENİ BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Renk ve Can, birbirilerine itiraf edemedikleri duygulardan artık kaçamaz. Aşka olan inancını yitirdiğini zanneden Can, Renk'in hayatına girmesiyle hayatını yeniden şekillendirir.

Rengarenk 3. yeni bölümde heyecan dorukta- İzle

Bu süreçte içinde bulunduğu durumu kabullenmekte zorlansa da ailesi için durum tam tersidir. Zeynep'in asıl kimliğini bilen Can'ın ailesi, durumdan çok memnundur. Öte yandan Renk, Aras'a ayrı kalmalarının daha doğru olduğunu kabullendirmeye çalışmaktadır...

RENGARENK 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI

OYUNCULAR

Selin Şekerci (Renk), Kaan Taşaner (Can), Ümit İbrahim Kantarcılar (Aras ), İbrahim Kendirci (Yiğit), Ferdi Sancar (Zeki Halay), İnci Türkay (Zerrin), Açelya Devrim Yılhan (Sedef) , Selin Yeninci (Neşe) , Merve Oflaz ( Saadet ) , Sertan Erkaçan (Ege) ve Cem Belevi (Pars), Şebnem Doğruer (Refika), Şükrü Türen (Mümtaz)

Pakistan muson yağışlarına teslim!Etkili olan şiddetli muson yağmurlarında 15 kişi hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber