Geri Dön

Rengarenk 4. son bölüm izleyenleri ekrana kilitledi!-İzle

Rengarenk 4. son bölümde heyecan doruktaydı. Rengarenk 4. son bölümde Can ve Renk arasında yakınlaşma nasıl sonuçlandı? İşte Rengarenk 4. son bölüm ve detaylar..

Rengarenk 4. son bölüm izleyenleri ekrana kilitledi!-İzle

Rengarenk 4. sob bölümü ile ekrana kilitledi. Yayınlanan ilk üç bölüm ile izleyenleri ekrana kilitleyen Rengarenk 4. son bölüm'de Can ve Renk arasında yakınlaşma arttı. Nefes kesen sahneleri ile ekrana kilitleyen Rengarenk 4. son bölüm ve dizi hakkında merak edilenler haberimizde...

RENGARENK 4. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yapımcılığını NTC medya'nın üstlendiği başrollerinde Selin Şekerci, Kaan Taşaner gibi isimleri yer aldığı Rengarenk 4. son bölüm ekranlara konuk oldu. Yayınlanan ilk üç bölüm ile büyük beğeni toplayan sevilen dizi Rengarenk 4. bölüm'de Renk ve Can aşkı giderek büyüdü. Romantik anların bir an olsun eksik olmadığı Rengarenk 4. son bölüm ve detaylar haberimizde..

RENGARENK HİKAYE VE KÜNYE

Rengarenk, bir yanda aşka ve kadınlara inancını yitiren Can, diğer yanda ülkenin şöhretli yıldızlarından Renk'in romantik komedi tadındaki hikayesini konu alıyor.

Yapımcı: NTC Medya – Mehmet Yiğit Alp
Yönetmen: Kerem Çakıroğlu
Senaryo: Ebru Hacıoğlu
Oyuncular: Selin Şekerci (Renk), Kaan Taşaner (Can), Ümit İbrahim Kantarcılar (Aras ), İbrahim Kendirci (Yiğit), Ferdi Sancar (Zeki Halay), İnci Türkay (Zerrin), Açelya Devrim Yılhan (Sedef) , Selin Yeninci (Neşe) , Merve Oflaz ( Saadet ) , Sertan Erkaçan (Ege) ve Cem Belevi (Pars), Şebnem Doğruer (Refika), Şükrü Türen (Mümtaz)

RENGARENK 4. BÖLÜM FRAGMANI

Dizinin 3. bölüm etiketi #rengarenk, bölüm başladıktan kısa bir süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi. 1. sıraya kadar yükseldiği listede bölüm sonuna kadar ve bölüm tekrarının sonuna kadar kalmayı başardı. Bölümün bitmesinin ardından #rengarenk etiketi, bir süre World Trending Topics listesinde de 6. sırada yer aldı.

Rengarenk, bir yanda aşka ve kadınlara inancını yitiren Can, diğer yanda ülkenin şöhretli yıldızlarından Renk'in romantik komedi tadındaki hikayesini konu alıyor. Ümit İbrahim Kantarcılar, İbrahim Kendirci, Ferdi Sancar, Cem Belevi, Sertan Erkaçan, Merve Oflaz, Açelya Devrim Yılhan, Selin Yeninci, İnci Türkay, Şebnem Doğruer, Şükrü Türen ve Funda Güray gibi birçok ünlü oyuncu rol alıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Savunma Sanayii İcra Komitesi Toplantısı'na başkanlık ettiSavunma Sanayi İcra Komitesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de toplandı. Toplantı sonrası Savunma Sanayii İcra Komitesi'nden yapılan açıklamada, 'Türkiye tam bağımsız savunma sanayi yolunda kararlı bir şekilde yoluna devam edecektir' denildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber