Geri Dön

Rengarenk 4. yeni bölüm fragmanında Can ve Renk arasında romantik sahne!

Rengarenk 4. yeni bölüm ile izleyenleri ekrana kilitleyecek. ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Rengarenk 4. yeni bölüm fragmanında Can ve Renk arasında neler yaşanıyor? Rengarenk 4. yeni bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde..

Rengarenk 4. yeni bölüm fragmanında Can ve Renk arasında romantik sahne!

Rengarenk 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Atv ekranında yayınlanan romantik komedi dizisi Rengarenk 4. yeni bölüm fragmanı ile yarın akşam izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Rengarenk 4. yeni bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen detaylar haberimizde...

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu’nun yaptığı, senaryosunu Ebru Hacıoğlu, Melek Seven ve Deniz Gürlek’in kaleme aldığı Rengarenk 4. yeni bölümü ile 19 Ağustos 2016 Cuma akşamı saat 20:00'da Atv'de...

RENGARENK 4. BÖLÜM FRAGMANI

Dizinin 3. bölüm etiketi #rengarenk, bölüm başladıktan kısa bir süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi. 1. sıraya kadar yükseldiği listede bölüm sonuna kadar ve bölüm tekrarının sonuna kadar kalmayı başardı. Bölümün bitmesinin ardından #rengarenk etiketi, bir süre World Trending Topics listesinde de 6. sırada yer aldı.

Rengarenk, bir yanda aşka ve kadınlara inancını yitiren Can, diğer yanda ülkenin şöhretli yıldızlarından Renk'in romantik komedi tadındaki hikayesini konu alıyor. Ümit İbrahim Kantarcılar, İbrahim Kendirci, Ferdi Sancar, Cem Belevi, Sertan Erkaçan, Merve Oflaz, Açelya Devrim Yılhan, Selin Yeninci, İnci Türkay, Şebnem Doğruer, Şükrü Türen ve Funda Güray gibi birçok ünlü oyuncu rol alıyor.

Rengarenk dizisi bomba gibi bir bölümle ekranlara gelmdi. 3. bölümü ayınlanan Rengarenk'te şoke eden sahneler yaşandı. Rengarenk son yayınlanan 3. bölüm ve merak edilen soruların yanıtları haberimizde yer alıyor...

Rengarenk 4. yeni bölüm fragmanında Can ve Renk arasında romantik sahne

RENGARENK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Renk'in kendini Can'a Zeynep öğretmen olarak tanıtması su yüzüne çıkar. Ünlü oyuncu Renk Duygun ve mütevazı bir veteriner olan Can'ın arasında yaşanan duygusal gerilim gittikçe tırmanmaktadır. Renk'in kendini Can'a Zeynep öğretmen olarak tanıtması su yüzüne çıkar. Kendini yeniden ihanete uğramış hisseden Can, bu durumu taşıyabilecek midir? Bu kumpasın içine ailesinin ve en yakın arkadaşlarının da dahil olduğunu öğrenen Can'ın iç dünyasındaki yıkım oldukça büyük olacaktır. Kendi şöhretli hayatından bunalan Renk ise söylemek zorunda kaldığı yalanının ortaya çıkmasıyla bu sade hayatta bulduğu huzuru kaybetmek üzeredir.

Şöhretine değer veren ailesi ve ayrıldığı erkek arkadaşı da işin içine girince Renk kendini oldukça zor bir durumda bulur. Yaşadıkları talihsizlikler sonrasında yaşamlarında güven duygusu arayan bu iki yaralı kalp Can ve Renk kendilerine dahi itiraf edemedikleri duygusal ama bir o kadar inatçı ilişkilerine devam edecekler mi? Yoksa girdikleri "güven duygusu" savaşında birbirlerinden vazgeçecekler mi? Can ve Renk'i bekleyen sürpriz sonunda Renk, Can'ın yaşama dönmesi uğruna, onu Zeynep öğretmen olduğuna inandırdığı hayata tekrar geri dönecek mi? Renk ve Can'ın geçmiş acılarından kaçarken birbirlerine yakalandıkları bu heyecan dolu gelişmeler bir türlü hız kesmeyecektir.

Yapımcı: NTC Medya – Mehmet Yiğit Alp
Yönetmen: Kerem Çakıroğlu
Senaryo: Ebru Hacıoğlu
Oyuncular: Selin Şekerci (Renk), Kaan Taşaner (Can), Ümit İbrahim Kantarcılar (Aras ), İbrahim Kendirci (Yiğit), Ferdi Sancar (Zeki Halay), İnci Türkay (Zerrin), Açelya Devrim Yılhan (Sedef) , Selin Yeninci (Neşe) , Merve Oflaz ( Saadet ) , Sertan Erkaçan (Ege), Cem Belevi (Pars), Şebnem Doğruer (Refika), Şükrü Türen (Mümtaz)

Bankadar çektiği para baskı hatalı çıktıSivasta yaşayan Ersoy Yeter (40), bir bankanın ATM'den çektiği 50 liranın baskı hatalı olduğunu fark etti. Yeter, üzerinde şerit halinde iki çizgi bulunan parayı kendisi ile irtibata geçen herhangi bir koleksiyoncuya verebileceğini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber