Geri Dön

Rengarenk 5. yeni bölüm fragmanı heyecanlandırdı! - İzle

Rengarenk dizisi yeni bölüm detayları ve fragmanı yayınlandı. Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Rengarenk 5. yeni bölüm fragmanı haberimizde. Dizi komedi tadındaki hikayesi ile kaldığı yerden devam ediyor. İşte Rengarenk 5. yeni bölüm fragmanı ve dahası...

Rengarenk 5. yeni bölüm fragmanı heyecanlandırdı! - İzle

Rengarenk 4. son bölümde heyecan doruktaydı.Yeni bölüm fragmanında ise heyecan kaldığı yerden devam ediyor. ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Rengarenk 5. yeni bölüm fragmanında Can ve Renk arasında romantik sahneler yaşanıyor. İşte Rengarenk son bölüm ve 5. yeni bölüm fragmanı...

Rengarenk 4. son bölümü ile ekrana kilitledi. Yayınlanan ilk üç bölüm ile izleyenleri ekrana kilitleyen Rengarenk 4. son bölüm'de Can ve Renk arasında yakınlaşma arttı. Nefes kesen sahneleri ile ekrana kilitleyen Rengarenk 5. yeni bölüm fragmanı...

RENGARENK 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

RENGARENK HİKAYE VE KÜNYE

Rengarenk, bir yanda aşka ve kadınlara inancını yitiren Can, diğer yanda ülkenin şöhretli yıldızlarından Renk'in romantik komedi tadındaki hikayesini konu alıyor.

Yapımcı: NTC Medya – Mehmet Yiğit Alp
Yönetmen: Kerem Çakıroğlu
Senaryo: Ebru Hacıoğlu
Oyuncular: Selin Şekerci (Renk), Kaan Taşaner (Can), Ümit İbrahim Kantarcılar (Aras ), İbrahim Kendirci (Yiğit), Ferdi Sancar (Zeki Halay), İnci Türkay (Zerrin), Açelya Devrim Yılhan (Sedef) , Selin Yeninci (Neşe) , Merve Oflaz ( Saadet ) , Sertan Erkaçan (Ege) ve Cem Belevi (Pars), Şebnem Doğruer (Refika), Şükrü Türen (Mümtaz)

Rengarenk 5. yeni bölüm fragmanı heyecanlandırdı - İzle

RENGARENK 4. BÖLÜM FRAGMANI

Dizinin 3. bölüm etiketi #rengarenk, bölüm başladıktan kısa bir süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi. 1. sıraya kadar yükseldiği listede bölüm sonuna kadar ve bölüm tekrarının sonuna kadar kalmayı başardı. Bölümün bitmesinin ardından #rengarenk etiketi, bir süre World Trending Topics listesinde de 6. sırada yer aldı.

Rengarenk, bir yanda aşka ve kadınlara inancını yitiren Can, diğer yanda ülkenin şöhretli yıldızlarından Renk'in romantik komedi tadındaki hikayesini konu alıyor. Ümit İbrahim Kantarcılar, İbrahim Kendirci, Ferdi Sancar, Cem Belevi, Sertan Erkaçan, Merve Oflaz, Açelya Devrim Yılhan, Selin Yeninci, İnci Türkay, Şebnem Doğruer, Şükrü Türen ve Funda Güray gibi birçok ünlü oyuncu rol alıyor.

Nesli tükenmekte olan alaca sansar Sivas'ta görüntülendiSivas'ın Zara ilçesinde, nesli tükenme tehlikesi altındaki türlerden olan alaca sansar, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber