Geri Dön

Rengarenk 5. yeni bölüm fragmanında romantik sahneler!

Ekranların ilgi ile takip edilen dizisi Rengarenk yayınlanan her bölüm ile ekrana kilitlemeyi başarıyor. Sevilen dizi Rengarenk yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Rengarenk ile ilgili merak edilen detaylar...

Rengarenk 5. yeni bölüm fragmanında romantik sahneler!

Heyecanın bir an eksik olmadığı 4. bölüm sonrası Rengarenk 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Can ve Renk arasındaki romantik sahneler ile dikkat çeken Rengarenk 5. yeni bölümde neler olacak? İşte Rengarenk ile ilgili merak edilen detaylar...

Rengarenk 4. son bölümü ile ekrana kilitledi. Yayınlanan ilk üç bölüm ile izleyenleri ekrana kilitleyen Rengarenk 4. son bölüm'de Can ve Renk arasında yakınlaşma arttı. Nefes kesen sahneleri ile ekrana kilitleyen Rengarenk 5. yeni bölüm fragmanı...

RENGARENK 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

RENGARENK HİKAYE VE KÜNYE

Rengarenk, bir yanda aşka ve kadınlara inancını yitiren Can, diğer yanda ülkenin şöhretli yıldızlarından Renk'in romantik komedi tadındaki hikayesini konu alıyor.

Yapımcı: NTC Medya – Mehmet Yiğit Alp
Yönetmen: Kerem Çakıroğlu
Senaryo: Ebru Hacıoğlu
Oyuncular: Selin Şekerci (Renk), Kaan Taşaner (Can), Ümit İbrahim Kantarcılar (Aras ), İbrahim Kendirci (Yiğit), Ferdi Sancar (Zeki Halay), İnci Türkay (Zerrin), Açelya Devrim Yılhan (Sedef) , Selin Yeninci (Neşe) , Merve Oflaz ( Saadet ) , Sertan Erkaçan (Ege) ve Cem Belevi (Pars), Şebnem Doğruer (Refika), Şükrü Türen (Mümtaz)

4. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Dizinin 3. bölüm etiketi #rengarenk, bölüm başladıktan kısa bir süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi. 1. sıraya kadar yükseldiği listede bölüm sonuna kadar ve bölüm tekrarının sonuna kadar kalmayı başardı. Bölümün bitmesinin ardından #rengarenk etiketi, bir süre World Trending Topics listesinde de 6. sırada yer aldı.

Rengarenk, bir yanda aşka ve kadınlara inancını yitiren Can, diğer yanda ülkenin şöhretli yıldızlarından Renk'in romantik komedi tadındaki hikayesini konu alıyor. Ümit İbrahim Kantarcılar, İbrahim Kendirci, Ferdi Sancar, Cem Belevi, Sertan Erkaçan, Merve Oflaz, Açelya Devrim Yılhan, Selin Yeninci, İnci Türkay, Şebnem Doğruer, Şükrü Türen ve Funda Güray gibi birçok ünlü oyuncu rol alıyor.

Ev sahibini gören hırsız 2'inci kattan atladıAdıyaman'da, hırsızlık için girdiği evin balkonunda ev sahibi ile göz göze gelen şüpheli 2'nci kattan atlayarak kaçtı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber