Geri Dön

Rengarenk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - İzle

Rengarenk dizisi sürpriz yeni bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Nefes kesen sahneleriyle tüm dikkatleri üzerine çeken Rengarenk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizide bu hafta sürpriz gelişmeler yaşanıyor. İşte Rengarenk 6. yeni bölüm fragmanı ve detayları...

Rengarenk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - İzle

Ekranların sevilen dizisi Rengarenk 5. son bölümü ile 26 Ağustos 2016 Cuma akşamı ekrana geldi. Merakla beklenen Rengarenk 6. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Nefes kesen sahneleriyle yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle takip edilen Rengarenk dizisi yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor.

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu’nun yaptığı, senaryosunu Ebru Hacıoğlu, Melek Seven ve Deniz Gürlek’in kaleme aldığı ve Kaan Taşaner ve Selin Şekerci’nin başrolde oynadığı Rengarenk dizisi 6. yeni bölümü ile 2 Eylül Cuma akşamı Atv'de izleyiciyle buluşacak.

RENGARENK 6. BÖLÜM FRAGMANIRENGARENK 5. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Dizinin son bölüm sloganı: "Seni seviyorum desem, gelir misin?" seçildi. Rengarenk dizisi 5. son bölümünde ise, Can yine kızdırdığı Renk'in gitmesine bu kez izin vermez ve onu zorla alıkoyar. Renk her ne kadar direnir görünse de Can'ın onu sahiplenmesi çok hoşuna gitmiştir. Bu sırada bir mafya babası, Can ve Renk'in evine, vurulan has adamını ameliyat ettirmek üzere getirtir. Bu beklenmedik macera Renk ve Can arasındaki yakınlaşmanın artmasına sebep olacaktır. Ailesinden gizli Pars'la buluşan Derin, hayatının en güzel gecesini geçirir. Fakat Pars için durum hiç de öyle değildir. Derin'in kendisini Pars'la görüşebilmek için kullandığını anlayan Yiğit ise perişan durumdadır. Öte yandan Sedef de Pars'ın yaptığı korkunç şakanın etkisiyle kırgın, öfkeli ve Pars'tan intikam alma peşindedir. Neşe'ye verdiği öpücüğün karşılığında hiç beklemediği bir tepki, daha doğrusu tepkisizlik gören Ege ise kendini kötü hissetmektedir. Neşe'yle konuşabilmek üzere sete gider ve yaşanan olaylar sonucunda kendini birden oyunculuk yaparken bulur. Öte yandan Aras Renk'in bir veterinerle ilişkisi olduğunu, üstelik kendisini bu adama Zeynep öğretmen olarak tanıttığını öğrenir. Renk'i kendisine çekebilmek için Zerrin'in de yardımıyla Renk'in hayatının göbeğine yerleşir. Ancak Aras'ın kendisine kalmasını isteyen Saadet bu gidişten hiç memnun değildir.

RENGARENK HİKAYE VE KÜNYE

Rengarenk, bir yanda aşka ve kadınlara inancını yitiren Can, diğer yanda ülkenin şöhretli yıldızlarından Renk'in romantik komedi tadındaki hikayesini konu alıyor.

Yapımcı: NTC Medya – Mehmet Yiğit Alp
Yönetmen: Kerem Çakıroğlu
Senaryo: Ebru Hacıoğlu
Oyuncular: Selin Şekerci (Renk), Kaan Taşaner (Can), Ümit İbrahim Kantarcılar (Aras ), İbrahim Kendirci (Yiğit), Ferdi Sancar (Zeki Halay), İnci Türkay (Zerrin), Açelya Devrim Yılhan (Sedef) , Selin Yeninci (Neşe) , Merve Oflaz ( Saadet ) , Sertan Erkaçan (Ege) ve Cem Belevi (Pars), Şebnem Doğruer (Refika), Şükrü Türen (Mümtaz)

İstiklal Caddesi'nde bayram yoğunluğuKurban Bayramında İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanında, adeta iğne atsan yere düşmeyecek şekilde yoğunluk oluştu. Dikkat çeken yoğunlukta bazı vatandaşların maske takmadıkları, takanların da çenesinin altında takmaları dikkat çekti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber