Geri Dön

Rise of Empires: Ottoman oyuncuları kimlerdir? Rise of Empires: Ottoman konusu nedir, dizi nerede çekildi?

Rise of Empires: Ottoman dizisi yayına girdi. Netflix'in son Türk yapımı olan Rise of Empires: Ottoman, oldukça ilgi gördü. Başrollerinde Cem Yiğit Üzümoğlu, Tuba Büyüküstün ve Birkan Sokullu gibi oyuncuların yer aldığı dizide İstanbul'un fethi konu ediliyor. Peki diziyi henüz izlemeyen vatandaşların oldukça merak ettiği Rise of Empires: Ottoman dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor ve dizi nerede çekiliyor? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Rise of Empires: Ottoman oyuncuları kimlerdir? Rise of Empires: Ottoman konusu nedir, dizi nerede çekildi?

Dünyaca ünlü dizi ve film dağıtıcısı Netflix'in Hakan:Muhafız ve Atiye'den sonraki 3. Türk yapımı Rise of Empires: Ottoman, bu hafta izleyenlerin karşısın çıktı. Daha ilk sezondan büyük ilgi gören dizi ile ilgili en çok oyuncuları, konusu ve dizinin çekildiği yer ile ilgili araştırmalar yapılıyor. Peki merakla araştırılan Rise of Empires: Ottoman dizisi nerede çekiliyor, konusu nedir ve oyuncuları kimlerdir?

Netflix üzerinden yayınlanacak Türk orjinal belgesel dizisi Rise of Empires: Ottoman büyük merak uyandırdı. Osmanlı Sultanı II. Mehmet, Bizans’ın başkenti Konstantinopolis için bir sefere çıkacağı ve yeni bir çağ başlatacağını konu alan Rise of Empires: Ottoman dizisi ne zaman yayınlanmaya başlayacak? Rise of Empires: Ottoman konusu nedir? Rise of Empires: Ottoman oyuncuları kimler?

RİSE OF EMPİRES: OTTOMAN OYUNCULARI KİMLER?

Cem Yiğit Üzümoğlu (Fatih Sultan Mehmet)
Tuba Büyüküstün (Mara Hatun)
Damla Sönmez (Ana)
Osman Sonant (Loukas Notaras)
Selim Bayraktar
Birkan Sokullu
Ushan Çakır
Tolga Tekin
İlayda Akdoğan
Tommaso Basili

RİSE OF EMPİRES: OTTOMAN KONUSU NEDİR?

Osmanlı Sultanı II. Mehmet, Bizans’ın başkenti Konstantinopolis için bir sefere çıkar ve yeni bir çağ başlatır

RİSE OF EMPİRES: OTTOMAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?

6 bölümden oluşan belgesel dizisi Rise of Empires: Ottoman, 24 Ocak’ta sadece Netflix’te.

RİSE OF EMPİRES: OTTOMAN FRAGMAN

Rize'de sokak ortasında kan donduran anlar!Rize'de sokak ortasında eski kocası tarafından silahla vurulan kadın ağır yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber