Geri Dön
GündemRising Star Türkiye ne zaman başlayacak?

Rising Star Türkiye ne zaman başlayacak?

Tv8 ekranlarında yepyeni bir yarışma programı başlıyor. Öykü Serter'in sunacağı Rising Star Türkiye'nin jürisinde sürpriz isimler var. Peki Rising Star Türkiye ne zaman başlayacak? İşte ayrıntılar..

Rising Star Türkiye ne zaman başlayacak?

Yeni! Canlı! Heyecanlı!

Dünyanın ilk interaktif ses yarışması “Rising Star Türkiye” 3 Ağustos Pazartesi canlı yayınla TV8’de başlıyor!

Jüride; Gülben Ergen, Demet Akalın, Mustafa Sandal ve Fuat Güner.Sunucu Öykü Serter.

Ayrıca, izleyiciler de oylarıyla birer jüri. Yarışmacı ise sahnede tek başına! Ta ki, jüriden geçerli oyu alana kadar! Led ekranın kalkması yarışmacıların alacağı oya bağlı!

Rising Star Türkiye sahnesine çıkan her yarışmacı performansı sona erene kadar seyirci ile arasında duran led ekranı kaldırmaya çalışacak.

Peki, hangi yarışmacı iyi bir performans sergileyerek led ekranı kaldırıp jürinin ve seyircinin karşısına çıkmayı başaracak?

İnteraktif bir stüdyodan ekrana gelecek olan Rising Star Türkiye’de; akıllı telefon ve tabletler için tasarlanmış olan özel uygulama ile izleyici ve uzman jüri anlık oylar verecek, heyecan dolu anlar yaşanacak.

Mobil uygulama ile ekran başındaki izleyicilerin de oylarıyla rol aldığı interaktif ses yarışması “Rising Star Türkiye” 3 Ağustos Pazartesi TV8 ekranında!

Yayın Tarihi: 3 Ağustos Pazartesi / 4 Ağustos Salı

Yayın Saati: 20.00 / Canlı

MSB duyurdu! F-16 uçaklarımız ABD'nin B-52 uçaklarına refakat ettiMilli Savunma Bakanlığı'nca ABD Avrupa Komutanlığı'nın (EUCOM) talebi üzerine Türk F-16 uçakları ile ABD'nin B-52 uçaklarına refakat görevi yapıldığı açıklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet