Geri Dön
GündemRıza Akpolat kimdir?

Rıza Akpolat kimdir?

Rıza Akpolat, 31 Mart Yerel Seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara göre CHP Beşiktaş Belediye Başkanı oldu. 1982 yılında İstanbul’da doğan Akpolat, Sakarya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü mezunu. Peki Rıza Akpolat kimdir?

Rıza Akpolat kimdir?

Rıza Akpolat, 31 Mart Yerel Seçimlerinde CHP’nin Beşiktaş Belediye Başkan adayı oldu. 1982’de İstanbul’da dünyaya gelen Akpolat, Sakarya Üniversitesi’ni bitirdi. Peki daha önce CHP’den milletvekili adayı da olmuş olan Rıza Akpolat kimdir?

Rıza AKPOLAT KİMDİR?

1982 yılında İstanbul'da doğdu. Lisans eğitimini, Sakarya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü'nde tamamladı.

2006-2008 yılları arası Bahçelievler Gençlik Kolu Yöneticiliği, 2009-2011 arası Bahçelievler İlçe Yöneticiliği, Örgüt ve Örgütlenmeden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı, 2011-2015 yıllarında ise Bahçelievler İlçe Başkanlığı görevlerini yerine getirdi. 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden 25. Dönem milletvekili adayı oldu.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Dikkat! Uzmanlar açıkladı: "Gizlilik sözleşmesi" tuzağına düşmeyinDijitalleşmenin iyiden iyiye hızlandığı günümüzde, kişisel verilerin korunması da bir o kadar zorlaşıyor. Öyle ki telefonlara indirilen birçok uygulamada yer alan kullanıcı sözleşmesini kabul etmek bile kişisel bilgilerin elde edilmesine olanak sağlıyor. Ancak uzmanlar, sözleşme ile bile olsa kişisel verilerin izinsiz paylaşılmasının suç olduğuna dikkat çekiyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler