Geri Dön

Şaban Oğlu Şaban konusu ve oyuncuları... Şaban Oğlu Şaban nerede çekildi?

Bu akşam başrollerinde efsane sanatçıların yer aldığı Şaban Oğlu Şaban isimli yerli film seyirci ile buluşacak. Bugünlerde evde kalan vatandaşlar kahkaha tufanı estiren film hakkında bilgi almak isterken Şaban Oğlu Şaban konusu nedir? Oyuncuları kimler? Şaban Oğlu Şaban nerede çekildi? sorusuna cevap arıyor.

Şaban Oğlu Şaban konusu ve oyuncuları... Şaban Oğlu Şaban nerede çekildi?

Yerli komedi filmi Şaban Oğlu Şaban bu akşam ekranlarda olacak. 1977 yapımı film üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala seyirciyi güldürürken filme dair bilgiler yoğun bir şekilde araştırılıyor. İşte "Şaban Oğlu Şaban konusu nedir? Oyuncuları kimler? Şaban Oğlu Şaban nerede çekildi?" sorusunun cevabı...

ŞABANOĞLU ŞABAN KONUSU

Askerde her türlü sakarlığı, beceriksizliği yapan ve kumandanı Hüsamettin'i sürekli kızdıran, deyim yerindeyse sürekli burnundan getiren Şaban, askerlikten sonra arkadaşı Ramazan ile çalgıcılık yapar. Çalgıcılık yaptıkları dönemde aynı yerde Kanto yapan Nigar'a aşık olurlar. Bunun akabinde hiç beklenmedik bir şekilde komiser Hüsamettin ve tüm teşkilatının peşinde olup da yakalayamadıkları Kadırgalı Eşref'i yakalarlar. Onların bu başarısı üstüne Nazır Paşa onları gizli polis yapar. Bu arada Nazır Paşa'nın evinde kızkardeşinin elması çalınır. Şaban ve Ramazan elması bulmak için Nazır Paşa'nın konağında araştırma yapmaya başlarlar.

ŞABAN OĞLU ŞABAN FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Şaban Oğlu Şaban filmi Yeşilköy'de bir köşkte çekildi.

ŞABANOĞLU ŞABAN OYUNCULARI

Kemal Sunal Şaban
Halit Akçatepe Ramazan
Adile Naşit Hala
Şener Şen Kumandan Hüsamettin
Ayşen Gruda Safinaz
Şevket Altuğ Yunus Kaptan
Sevda Aktolga Selma
Sevil Üstekin Binnaz
Güler Ökten Yunus Kaptanın Eşi 

Evinin bahçesine midibüs girdiİstanbul Ümraniye’de yoğun kar yağışının etkisiyle kaygan zeminde freni boşalan yolcu midibüsü, sokakta bulunan 3 araca çarparak, çevre duvarını yıktığı evin bahçesine girdi. Eve çarpmadan durabilen midibüs, evde bulunanların panik yaşamasına yol açtı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet