Gündem Sağlığınızdan değil kilolarınızdan kurtulun!

Sağlığınızdan değil kilolarınızdan kurtulun!

26.06.2016 - 19:16 | Son Güncellenme:

Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian başta olmak üzere birçok ünlü ismin zayıflama yöntemi olan Mora Terapi ile sizlerde fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Ve ayrıca sigara bağlılığından da yine bu yöntemle kurtulabilirsiniz. Nunmora Health & Beauty Center Mora Terapisti Neslihan Baykal Yakışan konu hakkında bilgiler verdi.

Sağlığınızdan değil kilolarınızdan kurtulun

Mora Terapi nedir ile başlarsak; bağımlılık yapan madenin çevresine yaydığı frekansların vücuttan silinmesi işlemidir. Yöntem birbirinin ayna görüntüsü iki frekansın birbirini yok edeceği bilgisiyle hareket eder.

Haberin Devamı

Herhangi bir maddeye olan bağımlılık sigara, alkol gibi karbonhidrat bağımlılığı kontrol etmeye ya da vazgeçmeye çalıştıkça güçlenen arzuyla kendini belli eder bir hal alır. Sigara ve alkol ve Gıda Bağımlılığında ekmek, tatlı, çikolata ve abur cubur diye tabir ettiğimiz gıdalara karşı koyamıyorsanız, sebebi belli olmayan durumlarda ve zamanlarda da yemeye devam ediyorsanız karbonhidrat bağımlılığınız var demektir.

Karbonhidrat içeren gıdalar kan şekerini gerekenden daha hızlı yükselterek, doyum ve mutluluk sağlamasına rağmen kan şekeri de acıkma hissine neden olur. Fazla karbonhidrat tüketerek kan şekerini yükseltmek ihtiyaçtan fazla alınan şekerin yağa çevrilerek yağ depolarına gönderilmesi demektir. Vücudumuzun yağ depolama kapasitesi sınırsızdır her yağ hücresi 1000 kat daha an büyüyebilir. Aşırı karbonhidrat tüketimi uzun süre devam ettiğinde insülin hormonu ihtiyaca cevap veremez hale gelir ve “insülin direnci” ortaya çıkar. Kimi zaman aşırı beslenme fizyolojik değil, psikolojik bir ihtiyaç halini alır. Yiyeceğe bağımlı olmak fikri, ona karşı koymayı daha da zorlaştırır.

Haberin Devamı

Karbonhidrat tüketme alışkanlığından kurtulmak için, kişinin yeme isteğini ortadan kaldırmak Mora Terapi yöntemi ile mümkün hale gelmektedir.

Mora Terapi seansı alanlar %91 oranında memnuniyetlerini ve karbonhidrat, tatlı, çikolata ve abur cubur gibi düşkünlüklerini azaltarak bağımlı olmaktan kurtulmaktadırlar. Tedavinin İlk seans sonrasında bağırsaklar çalışarak vücuttaki ödem çözülmeye başlayarak beklentiden daha fazla kilo kaybı görülebiliyor. Mora Terapi ile kilo verirken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar ise bol su içmek, haftada 3 gün hareket etmek , ara öğünleri atlamamak, gece geç saatlerde yemek yememek. Bu süreçte düzenli olarak Mora Terapi uygulamaları devam edildiğinde kişinin karbonhidrat, beyaz un, şeker, nişasta, çikolata gibi kilo aldırıcı gıdaları tüketme miktarının kolaylıkla azaltılması ve bu gıdalara olan düşkünlüğünün giderilmesi sağlanır. Ayrica tedavinin yarattığı “enerjetik nötrlenme” durumu, vücudun kendisini birçok alanda toparlamasını ve daha sağlıklı olmasını sağlar. Mora Terapi’nin metabolizma üzerindeki dengeleyici etkisi ile kişi çok daha kolay şekilde kilo verir. Mora Terapi frekans silme tedavilerine ek olarak yapılan Mora Renk ve Mora Bach Çiçekleri destek tedavileri de kişinin duygu durumunun güçlendirilmesine ve kendisini duygusal olarak çok daha iyi hissetmesini sağlar.