Geri Dön

Türkiye'de corona virüsten kaç kişi öldü, vaka sayısı kaç? Bakan'dan son dakika açıklama!

Son zamanlarda dünya gündeminden düşmeyen corona virüsü ile ilgili son dakika gelişmeleri merakla araştırılıyor. Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de başlayan salgın, vatandaşları tedbirli olması konusunda uyarıyor. Milyonlarca vatandaş ise Türkiye'de yaşanan corona virüsü vakaları araştırıyor. Türkiye'de corona virüsünden kaç kişi öldü, vaka sayısı kaç? İşte corona virüsü son dakika haberleri...

Türkiye'de corona virüsten kaç kişi öldü, vaka sayısı kaç? Bakan'dan son dakika açıklama!

Son dakika haberleri...Milyonlarca vatandaşın merakla takip ettiği corona virüsü haberlerinde son gelişmeler neler? Türkiye'de corona virüsünden kaç kişi öldü, vaka sayısı kaç? Sağlık Bakanı dün gece yaptığı açıklamadan sonra başka açıklamada bulundu mu? İşte corona virüsü son dakika haberleri...

SAĞLIK BAKANI AÇIKLADI!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, resmi Twitter adresinden corona virüsü vaka sayısı ve hayatını kaybedenlerin sayısını açıkladı. 

"Son 24 saatte 2.953 ŞÜPHELİYE TEST yapıldı. 277’si POZİTİF ÇIKTI. Hasta sayımız 947’ye ulaştı. Yaşlı hastalarımızdan 12’sini KAYBETTİK. Bugüne dek toplam 21 can kaybımız var. Yaşlılarımızı uyaralım. Sokağa çıkma sınırlandırmasına uysunlar. Ölüm riski, yaş yükseldikçe çok artıyor."

TÜRKİYE'DE CORONA VİRÜSTEN KAÇ KİŞİ ÖLDÜ?

Türkiye'de corona virüsü salgını başladığı günden bu yana toplam 21 can kaybımız var.

TÜRKİYE'DE CORONA VİRÜSÜ VAKA SAYISI KAÇ?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, hasta sayısının 947'e ulaştığını bildirdi.

 

 

İSKİ'nin arıtma tesisinden bırakılan su denizin rengini değiştirdiKüçükçekmece ile Avcılar arasında bulunan İSKİ'nin atık su ön arıtma tesisinden denize bırakılan su, sahil kesiminde denizin renginin değişmesine ve çevreye ağır koku yayılmasına neden oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber