Geri Dön
GündemŞahin Akdemir kimdir kaç yaşındaydı? Marmaris'te çıkan yangında İtfaiyecilere yardım eden Şahin Akdemir hayatını kaybetti.

Şahin Akdemir kimdir kaç yaşındaydı? Marmaris'te çıkan yangında İtfaiyecilere yardım eden Şahin Akdemir hayatını kaybetti.

Türkiye'nin birçok bölgesinden yangın haberleri gelmeye devam ediyor. Dün Marmariste çıkan yangında İtfaiye ekiplerine motoru ile su taşıyan Şahin Akdemir dönüş yolunda geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti. Şahin Akdemir'in son paylaşımı ise yürekleri dağladı.

Şahin Akdemir kimdir kaç yaşındaydı? Marmaris'te çıkan yangında İtfaiyecilere yardım eden Şahin Akdemir hayatını kaybetti.

Şahin Akdemir kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Marmariste çıkan yangında İtfaiye ekiplerine içme suyu taşıyan Şahin Akdemir motosikletine alabildiği kadar içme suyunu İtfaiye ekiplerine götürmek için bölgeye geldi. Suyu ekiplere ulaştıran bölgeden ayrılmaya çalışırken kaza geçiren Şahin Akdemir hayatını kaybetti.

ŞAHİN AKDEMİR KİMDİR?

Şahin Akdemir 25 yaşındaydı. Marmaris'te çıkan orman yangınına gönüllü olarak yardım etti. Motosikletine alabildiği kadar içme suyu alıp itfaiye ekiplerine taşıdı.

Yangına yardım etmek için motosikletiyle bölgeye gittiği ve yangın söndürme çalışmasında gönüllü olarak ekiplere destek verdiği öğrenilen Akdemir'in yaşamını yitirmeden önce yangında çektiği son paylaşımlar ortaya çıktı. Şahin'in gönüllü olarak, yangın söndürme çalışmalarına katılan personele su taşıdığını öğrenildi. Akdemir'in 1 ay önce çıkan yangında da gönüllü olarak itfaiyecilere su taşıdığı da öğrenildi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Yunanistan, para ve kıyafetlerini aldığı göçmenleri dövüp, Türkiye'ye ittiEdirne'den Avrupa ülkelerine gitmek için yasa dışı yollardan Yunanistan'a geçen bir grup göçmen, Yunan güvenlik güçlerince yakalandı. Göçmenler, uluslararası hukuka aykırı şekilde darbedilip üzerlerindeki kıyafetleri ve ayakkabıları alınıp, Türkiye'ye itildiklerini iddia etti. Pakistan uyruklu Yahya Hamed, "Orada 4-5 tane toplama merkezleri var. Geri göndermeden önce çok dayak attılar. Her kampta sopalarla vurdular, elbiselerimizi alıyorlar. Bazılarını plastik boruyla dövüyorlar" dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner