Geri Dön
GündemŞahin Tepesi 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şahin Tepesi 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şahin Tepesi 5. bölümü ile yayınlandı. ATV'nin sevilen dizisi Şahin Tepesi'nde heyecan dorukta. Peki yeni bölümde neler olacak? Şahin Tepesi 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şahin Tepesi 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şahin Tepesi dizisi 5. bölümü yayınlandı. Cuma akşamları ekrana gelen Şahin Tepesi dizisinde Efe ve Verda arasında aşk tohumları iyiden iyiye filizlenmeye başlar. Öte yandan Mithat Şahin'in öldüğü geceye tanık olan Balıkçı Arif, trafik kazası süsü verilmiş bir cinayete kurban gider.

Verda zor durumda iken imdadına Efe yetişecektir. Bıçaklı saldırganı ilk anda savuşturan Efe bir anlık dalgınlık ile bıçak yarası alacaktır. Şahin Tepesi 5. yeni bölüm fragmanları ile bu akşam ATV'de...

ŞAHİN TEPESİ 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Şahin Tepesi 6. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizin içeriğinden izleyebilirsiniz.

ŞAHİN TEPESİ 5. BÖLÜM FRAGMANLARI

Otomobiline çarpan kamyoneti durdurmak isteyen sürücü yaralandıMersin'in Tarsus ilçesinde park halindeki otomobiline çarpan kamyoneti durdurmak isteyen kişinin yaralanması güvenlik kamerasınca kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet