Geri Dön

‘Sanal kumar’a baskın

İstanbul’da polis  bir iş merkezinin 5. katını kiralayarak kumarhaneye çeviren ve internet üzerinden sanal kumar oynatan şebekeye operasyon düzenledi.

‘Sanal kumar’a baskın

Sanal kumarhaneye çevrilen dairede bilgisayarlar ile internet üzerinden‘slot machine’ kumarıoynatıldığı belirlendi. Kumar oynatmada kullanılan 13 monitör, 11 hard disk, dokuz bilgisayar kasası ve hesap defterine el konuldu. Kumarhane sahibi F.Ö. ile kumar oynayan C.N. ve A.K. adlı iki kadın gözaltına alındı. Kadınlara para cezası uygulandı. Daha önce kapatılan kumarhanenin mührünün sökülerek açıldığı belirlendi. Polis, F.Ö.’ye müşteri temin eden adamlarına yönelik de çalışma yapıyor.

Wayfair ne yapıyor? Ali Çınar açıkladı!Wayfair ile ilgili iddialar Amerika ve dünya gündeminde tartışılıyor. Vatandaşlar "Wayfair nedir?" sorusunu soruyorlar. Son birkaç günde en çok konuşulan konularından biri Wayfair oldu. Mobilya ve ev eşyaları satan e-ticaret şirketi Wayfair, şaşırtıcı bir suçlama ile karşı karşıya kaldı. E-ticaret şirketi, çocuk ticareti yapmakla suçlanıyor. Peki bu iddiaların ne kadarı doğru? Amerika'da bulunan gazeteci Ali Çınar, iddiaları ve sonrasındaki tartışmaları anlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber