Geri Dön

Şanlıurfa'da korkutan haberler gelmeye devam ediyor! 1 mahalle ile 26 bina karantinaya alındı

Şanlıurfa'da yeni tip corona virüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 1 mahalle ile bir sokak ve 26 binada karantina uygulaması başlatıldı.

Şanlıurfa'da korkutan haberler gelmeye devam ediyor! 1 mahalle ile 26 bina karantinaya alındı

Valilik'ten yapılan açıklamaya göre, kent merkezi ve ilçelerinde yaşayan bazı vatandaşların Kovid-19 test sonuçları pozitif çıktı.

Bunun üzerine İl Hıfzıssıhha Kurulunca salgınla mücadele kapsamında yeni kararlar alındı.

Bu kapsamda Karaköprü ilçesi Sancak Mahallesi ile Viranşehir ilçesi Kınalıtepe Mahallesi, Eğricek Sokağı'nın tamamı, Eyyübiye'de 6, Haliliye'de 3, Karaköprü'de 7, Viranşehir'de 6, Suruç'ta 2 ve Siverek ilçesinde de 2 binanın 14 gün karantinaya alınması kararlaştırıldı.

Öte yandan, Eyyübiye ve Viranşehir ilçelerindeki 4 binada uygulanan karantina ise sona erdirildi.

Sosyal medya fenomeni üçüncü kez kaçak yollardan maymun alınca gözaltına alındıİstanbul’da sosyal medya üzerinden edindiği yüksek takipçi sayısıyla ve paylaşımlarıyla fenomen olan ve geçtiğimiz aylarda 2 defa CİTES kanuna aykırı şekilde yurda kaçak makak maymun sokup sahiplendiği gerekçesiyle gözaltına alınan Meriç İzgi tekrar gözaltına alındı. Bu sefer kız arkadaşıyla gözaltına alınan ve 3. Kez edindiği maymun elinden alınan İzgi'nin emniyetteki işlemleri sürüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber