Geri Dön
GündemŞanlıurfa'da yurda yasa dışı yollarla giren 17 yabancı uyruklu yakalandı

Şanlıurfa'da yurda yasa dışı yollarla giren 17 yabancı uyruklu yakalandı

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, yurda yasa dışı yollardan girdikleri belirlenen 17 Afganistan ve Pakistan uyruklu, gizlendikleri fıstık ağaçları arasında kovalama sonucu yakalandı.

Şanlıurfa'da yurda yasa dışı yollarla giren 17 yabancı uyruklu yakalandı

Siverek İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, bir grup yabancı uyruklunun Fırat Mahallesi yakınlarında gizlendiği bilgisine ulaştı.

Ekiplerce düzenlenen ortak operasyonda, fıstık ağaçlarının arasında gizlenen 17 Afganistan ve Pakistan uyruklu yakalandı. Yabancı uyruklular, işlemleri yapılmak üzere İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi.

Şanlıurfada yurda yasa dışı yollarla giren 17 yabancı uyruklu yakalandı

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Arnavutköy'de kaçak hafriyatlar mahalleliyi isyan ettirdiOnlarca kamyonun moloz ve dolgu toprağını kaçak bir şekilde döktüğü Arnavutköy'de adeta tepecikler oluştu. Hayvancılıkla uğraşan Hacımaşlı Mahallesi sakinleri, kaçak döküm yapılan araziler nedeniyle hayvanlarını otlatacak alanların kapandığını belirtti. Mahalle sakinleri, sürücülerin fark edemeyerek hafriyat yığınlarına çarptığın da söyledi. Hafriyat tepecikleri oluşan Hacımaşlı Mahallesi havadan görüntülendi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler