Geri Dön

Şans Topu çekiliş günleri | Milli Piyango yeni dönemde Şans Topu nasıl oynanır?

Sisal Şans Milli Piyango'nun yeni döneminde Şans Topu çekilişi de artık çok heyecanlı. Peki, Şans Topu çekilişi hangi günlerde yapılıyor? Yeni dönemde Şans Topu oyununda ne gibi yenilikler geldi? İşte Milli Piyango Şans Topu ile ilgili kurallar...

Şans Topu çekiliş günleri | Milli Piyango yeni dönemde Şans Topu nasıl oynanır?

Şans Topu nasıl oynanır? Milli Piyango yeni dönemde Şans Topu oyunu ile oyunseverlere çok daha fazlasını kazandırmaya geliyor. İşte oyunun kuralları ve ayrıntılar...

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ GÜNLERİ

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir. Şans Topu Çarşamba günleri saat 20.00'de gerçekleşiyor.

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Bayilerde oynanan Şans Topu çok yakında Millipiyangoonline.com'da oyunseverlerle buluşacak. Peki, online Şans Topu nasıl oynanır?

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

ŞANS TOPU NE KADAR KAZANDIRIYOR?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞLERİ CANLI YAYINLANACAK

Yeni dönemde Şans Topu çekilişi de canlı olarak yayınlanacak. Noter huzurunda yapılacak çekilişlerde son teknoloji kullanılıyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Görüntü dünyayı çalkaladı! SİHA vurdu, bir başka drone...Dağlık Karabağ savaşının beşinci gününe girilirken, cephe hattında patlama sesleri kesilmiyor. Azerbaycan'a ait bir silahlı insansız hava aracının bir tank mevzisini yok ettiği görüntü ise, sosyal medyada hızla yayıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber