Geri Dön

Şans Topu çekilişi bu akşam saat kaçta? 15 Nisan Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Şans Topu çekilişi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Binlerce vatandaş için umut kapısı olarak görülen Şans Topu çekilişi bilindiği üzere her hafta Milli Piyango İdaresi tarafından Çarşamba akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlierini buluyor. Şşans Topu çekilişinde 5+1 bilen iki talihli 673.150,20 TL tutarındaki ikramiyenin sahibi olmuştu. Peki Şans Topu çekilişi bu akşam saat kaçta?

Şans Topu çekilişi bu akşam saat kaçta? 15 Nisan Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Şans Topu çekilişi için geri sayım sürüyor. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Çarşamba akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Şans Topu'nun 983. haftanın çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz hafta Şans Toopu çekilişinde 5+1 bilen iki talihli 673.150,20 TL tutarındaki ikramiyenin sahibi olmuştu. Peki Şans Topu çekilişi bu akşam saat kaçta?

Şans Topu çekilişi bu akşam saat 21:15'ten itibaren Milli Piyango canlı çekiliş sayfası üzerinden takip edilebilecek.

Şans Topu çekilişi bu akşam saat kaçta 15 Nisan Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Camilerde 74 gün sonra ilk Cuma namazı kılındıCorona virüs salgını tedbirleri kapsamında 16 Mart'ta cemaatle namaza kapatılan camiler bugün cuma namazıyla birlikte açıldı. Camilerin yanı sıra meydan ve stadyumlar başta olmak üzere açık alanlarda da kılınıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber