Geri Dön
GündemŞans Topu çekilişi bu akşam saat kaçta? 30 Ekim Şans Topu çekilişi

Şans Topu çekilişi bu akşam saat kaçta? 30 Ekim Şans Topu çekilişi

Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Şans Topu çekilişinde 959. hafta çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. Ekim ayı içerisinde gerçekleştirilecek olan Şans Topu çekilişinde 5+1 bilenler büyük ikramiyenin sahibi olacak. Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilecek olan çekilişte 5+1 bilen talihli çıkmayınca 917.947,10 TL tutarındaki büyük ikramiye tutarı da devretti. Peki Şans Topu çekilişi bu akşam saat kaçta?

Şans Topu çekilişi bu akşam saat kaçta? 30 Ekim Şans Topu çekilişi

Şans Topu çekilişi için geri sayım sürüyor. Binlerce vatandaş için umut kapısı olarak görülen Şans Topu çekilişinde geçtiğimiz hafta 5+1 bilen çıkmayınca 917.947,10 TL tutarındaki büyük ikramiye tutarı da devretmişti. Geçtiğimiz hafta çekilen Şans Topu çekilişinde kazandıran numaralar ise 10, 14, 16, 26, 29 + 11 olarak belirlenmişti.

Şans Topu çekilişi bu akşam saat 21:15'ten itibaren Milli Piyango canlı çekiliş sayfası üzerinden takip edilebilecek.

Şans Topu çekilişi bu akşam saat kaçta 30 Ekim Şans Topu çekilişi

 

İneklerinin otlatılmasına izin verilmeyince köprüye çıktıErzurum'da, kuraklık nedeniyle hayvanlarını otun bol olduğu askeriyeye ait araziye sokmak isteyen ancak buna izin verilmeyen Abdulselam Aras (57), köprüye çıkarak, intihar girişiminde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet