Geri Dön
GündemŞans Topu sonuçları sorgulama ekranı! 12 Kasım Şans Topu sonuçları belli oldu!

Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı! 12 Kasım Şans Topu sonuçları belli oldu!

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı. Artık haftada iki gün gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Şans Topu çekilişinde kazandıran numaralar açıklandı. Oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini merak eden vatandaşlar Milli Piyango Online üzerinden biletlerini sorgulayabilecek. 5+1 bilenin çıkmadığı Şans Topu çekilişinde 5 bilen 8 kişi 5 bin 347 lira 45 kuruş tutarında ikramiyenin sahibi oldu. İşte kazandıran numaralar...

Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı! 12 Kasım Şans Topu sonuçları belli oldu!

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu çekilişi her hafta Çarşamba ve Cuma günleri olmak üzere 2 sefer gerçekleştiriliyor. Bu haftanın ilk çekilişi bu akşam yapıldı. Şans Topu'nda kazandıran şanslı numaralar 18 22 26 28 33 + 1 oldu.

ŞANS TOPU DEVRETTİ

11 Kasım Şans Topu sonuçları belli oldu. Bu akşamki Şans Topu çekilişinde 5+1 bilen çıkmazken  5 bilen 8 kişi 5 bin 347 lira 45 kuruş kazandı.

ŞANS TOPU SONUÇ SORGULAMA

Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı 12 Kasım Şans Topu sonuçları belli oldu

11 KASIM ŞANS TOPU ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Heyecanla beklenen Şans Topu çekilişi bu akşam yani 11 Kasım 2020 tarihinde saat 20.00'da gerçekleştirildi.

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

ŞANS TOPU OYNAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
"Efsunlanmış gibi ne dedilerse yaptım" Servet hayali yalnız bıraktıIsparta'da, yaklaşık 3 yıl önce, 'Seni 45 milyon liralık servete ortak edeceğiz' diyen dolandırıcılara 89 bin 925 lira kaptırınca 50 yıllık eşi Dudu Duvar'ın (65) küsüp 3 yıldır konuşmadığı Mehmet Duvar (71), iki hafta önce de 'Sizi dolandıranların izini sürüyoruz' yalanına inanıp krediyle çektiği 15 bin lirayı da dolandırıcılara gönderdi. 3 yıldır aynı binanın ayrı katlarında yaşayan Duvar çiftinin 4 çocuğu da tedbiren, babalarının 3'üncü kez kandırılmaması için cep telefonu ile otomobilinin anahtarını aldı. Mehmet Duvar, yaptığı açıklamada, yaşadığı şoktan hala kurtulamadığını, ikinci defa dolandırıldığını için üzgün olduğunu anlattı. Duvar, "Efsunlanmış gibi ne dedilerse yaptım" diye konuştu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler