Geri Dön

Şans Topu ne zaman, saat kaçta çekilecek?

Bugün çarşamba ve her hafta olduğu gibi akşam canlı yayında Şans Topu çekilişi gerçekleşecek. Şans Topu oynayan vatandaşlar bugünkü çekiliş zamanını merak ederek "Şans Topu saat kaçta çekilecek?" diye soruyor.

Şans Topu ne zaman, saat kaçta çekilecek?

 

Şans Topu'nde geçen hafta 5+1 bilen çıkmayınca 814 bin 306 lira 48 kuruş bu haftaya devretmişti. Milyoner olma hayali kuran vatandaşlar Şans Topu oynarken sabırsızlıkla çekilişi bekliyor. Peki, Şans Topu ne zaman, saat kaçta çekilecek?

ŞANS TOPU SAAT KAÇTA?

Şans Topu çekilişi bugün 21:15'de Milli Piyango İdaresi tarafından canlı yayınla yapılacak. Sonuçlar ilan edildiğinde aşağıdaki linkten sorgulama yapabilirsiniz.

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ŞANS TOPU

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. Şans Topu Çekilişleri Çarşamba günlerinde yapılmaktadır.

İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir.

Şans Topu (5+1) oyunu, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Bu nedenle ikramiye grupları fazladır. (5+1)'in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksektir (1/3.895.584). Şans Topu (5+1) oyununda ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) dir.

Şans Topu (5+1) oyunu, her Perşembe günü sabahından, Çarşamba günü 21:00'e kadar Sayısal Oyun bayilerinde bulunan oyun terminallerinden oynanabilir.

Çekiliş sonrası ikramiye kazanan iştirakçilerimizden; (1+1), (2+1), (3), (3+1) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden, (4+1) ve (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden, (5+1) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

Şans Topu (5+1) oyunu ikramiyeleri, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içerisinde bayilerden veya İdare Şubelerinden alınabilir.

Bakan Çavuşoğlu'ndan yurt dışındaki vatandaşlara videolu 'evde kalın' çağrısıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin bazı yurt dışı temsilciliklerinde görev alan büyükelçi ve başkonsolosların mesajlarının da yer aldığı bir video yayınlayarak, yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarından, yeni tip corona virüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, bulundukları ülkelerde evlerinden çıkmamalarını istedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber