Geri Dön
GündemŞans Topu sonuçları açıklandı! 12 Eylül Şans Topu sonuçları sorgulama sayfası

Şans Topu sonuçları açıklandı! 12 Eylül Şans Topu sonuçları sorgulama sayfası

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. İşte günün şanslı numaraları...

Şans Topu sonuçları açıklandı! 12 Eylül Şans Topu sonuçları sorgulama sayfası

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 948 bin 253 TL. 12 Eylül 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -8-16-17-26-30- ve +13 oldu.

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞİ YAPILDI

12 Eylül Şans Topu çekilişi saat 20.00'de canlı olarak yayınlandı. Sonuçlar millipiyangoonline.com'da...

ŞANS TOPU SONUÇLARI 12 EYLÜL 

Günün şanslı numaraları -8-16-17-26-30- ve +13 oldu.

Şans Topu sonuçları açıklandı 12 Eylül Şans Topu sonuçları sorgulama sayfası

NASIL OYNANIR?

Şans Topu, 1 ila 34 (dahil) arasındaki beş rakamın ve 1 ila 14 (dahil) arasındaki bir rakamın sıra gözetilmeksizin doğru tahmin edilmesinden oluşur.

Bir oyun kombinasyonu, oyuncunun çekilişte tahmin edeceği 1 ila 34 (dahil) arasındaki beş rakamdan ve 1 ila 14 (dahil) arasındaki bir rakamdan oluşur.

Tek bir oyun kombinasyonunun (kolon) ücreti 2 TL’dir. Minimum oynama tutarı tek bir oyun kombinasyonun (kolon) ücretine eşittir.

Kazanan kombinasyon, her çekilişte iki farklı seriden çekilen rakamlardan oluşur : 1 ila 34 (dahil) arasındaki beş rakam ve 1 ila 14 (dahil) arasındaki bir rakam. Beş rakam, çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden 1 ila 34 (dahil) arasındaki rakamlardan çekilir. Sisal Şans sistemi sayesinde her bir çekiliş tahmin edilemez olup her kombinasyonun çıkma olasılığı aynıdır.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Kağıthane'de istinat duvarı çöktü! Minibüs mahsur kaldıİstanbul Kağıthane'de, temel kazma çalışmaları yapılan inşaatta toprak kayması sonucu istinat duvarı çöktü. Bina önüne park edilmiş bir minibüs ise çökme nedeniyle sokağın daralması yüzünden mahsur kaldı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler