Geri Dön

Şans Topu sonuçları açıklandı-15 Kasım! Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da...

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Çarşamba ve Pazar olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Şans Topu'nda büyük ikramiye 4 milyon 168 bin 861 TL.

Şans Topu sonuçları açıklandı-15 Kasım! Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da...

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu çekilişi çarşamba ve pazar günleri olmak üzere haftada 2 gün gerçekleştiriliyor. Haftanın ikinci Şans Topu çekilişi bu akşam yapıldı. Şans Topu'nda büyük ikramiye 4 milyon 168 bin 861 TL. 

15 KASIM ŞANS TOPU ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

Büyük bir heyecanla beklenen Şans Topu çekilişi bu akşam saat 20.00'da gerçekleştirildi. 15 Kasım Şans Topu çekilişinde kazanan numaralar; 18-20-28-31-32 ve joker 5 oldu.

Şans Topu sonuçları açıklandı-15 Kasım Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.comda...

ŞANS TOPU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Meğer Türkçe biliyormuş...Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda maske ve mesafe denetimi yapıldı. Uyarılara rağmen maskesini düzgün takmayan ve Türkçe bilmediğini söyleyen yabancı uyruklu bir yolcu maske cezası yedikten sonra Türkçe konuşmaya başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet