Geri Dön
GündemŞans Topu sonuçları açıklandı! 30 Mayıs Şans Topu çekilişinde kazandıran numaralar ve sonuç sorgulama...

Şans Topu sonuçları açıklandı! 30 Mayıs Şans Topu çekilişinde kazandıran numaralar ve sonuç sorgulama...

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleşti. İşte, 30 Mayıs Şans Topu çekiliş sonuçları ve sorgulama sayfası...

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu çekilişi Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenleniyor. Şans Topu'nda büyük ikramiye 326 bin 661 TL. Haftanın son Şans Topu çekilişi 30 Mayıs tarihinde yani bu akşam saat 20.00'de gerçekleşti. 30 Mayıs 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -8-18-24-28-29- ve +13 oldu.

30 MAYIS ŞANS TOPU SONUÇLARI

Canlı yayında gerçekleşen çekilişin ardından kazandıran numaralar da belli oldu. Buna göre, -8-18-24-28-29- ve +13 günü talihli numaraları olarak belirlendi. Çekilişte 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Şans Topu sonuçları açıklandı 30 Mayıs Şans Topu çekilişinde kazandıran numaralar ve sonuç sorgulama...

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Yeni haftada hava nasıl olacak? Orhan Şen'den çarşamba günü için uyarıSonbaharla birlikte hava sıcaklarında değişim arttı. Havalar bir sıcak bir soğuk. Peki son durum ne ve ne olacak? CNN Türk Meteoroloji Danışmanı Orhan Şen yeni haftanın hava durumunu aktardı. İşte detaylar...
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler