Geri Dön

Şans Topu sonuçları 29 Kasım Pazar: Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama...

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Şans Topu'nda büyük ikramiye 358 bin 57 TL olarak belirlendi ve açıklanan sonuçlara göre de 5+1 bilen çıkmadığından ikramiye devretti.

Şans Topu sonuçları 29 Kasım Pazar: Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama...

Çarşamba ve Pazar günleri çekilişi yapılan Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu'nda büyük ikramiye 358 bin 57 TL. 29 Kasım Şans Topu çekilişinde kazandıran şanslı numaralar 11 13 16 26 32 + 10 oldu.

29 KASIM ŞANTS TOPU SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Şans oyunu tutkunlarının heyecanla beklediği 29 Kasım Pazar Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu. Buna göre; 5+1 bilen çıkmadı ve büyük ikramiye devretti. 5 bilen 7 kişi 3.097,50 TL, 4+1 bilen 62 kişi 349,70 TL, 4 bilen 800 kişi 33,85 TL kazandı. İşte, kazanılan ödüller:

Şans Topu sonuçları 29 Kasım Pazar: Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama...

 

TIKLA ŞANS TOPU OYNA

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYINIZ

Türkiye tarih yazdıCumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Türkiye'nin savunma sanayisindeki ihtiyaçlarını çok büyük oranda yerli üretimle karşıladığını vurgulayarak, "Savunma sanayisinde yerlilik oranımız arttıkça, bağımsızlığımız ve masadaki müzakere gücümüz de artmakta, dış politikada Türkiye’nin bölgesinde önde gelen güç olduğu gerçeği daha büyük oranda kabul görmektedir." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet