Geri Dön
GündemŞans Topu çekiliş sonuçlar açıklandı - 30 Eylül Şans Topu çekilişi sonucu sorgulama sayfası

Şans Topu çekiliş sonuçlar açıklandı - 30 Eylül Şans Topu çekilişi sonucu sorgulama sayfası

Merakla beklenen 30 Eylül Sayısal Loto çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Her Çarşamba günü Sisal Şans tarafından düzenlenen ve zenginlik hayaliyle yurdumuzun dört bir yanındaki on binlerce vatandaşımızın oynadığı Şans Topu çekilişinde şanslı numaralar belli oldu. Peki sevilen şans oyununun 9. çekiliş sonuçlarında hangi şanslı numaralar kazandırdı?

Şans Topu çekiliş sonuçlar açıklandı - 30 Eylül Şans Topu çekilişi sonucu sorgulama sayfası

30 Eylül 2020 Şans Topu çekilişi sonuçları açıklandı. Şans Topu'nda büyük ikramiye 730 bin 706 TL. Şans Topu'nda kazandıran numaralar 1 4 7 17 23 + 5 oldu.

ŞANS TOPU SONUÇ SORGULAMA EKRANI

Şans Topu çekiliş sonuçlar açıklandı - 30 Eylül Şans Topu çekilişi sonucu sorgulama sayfası

Şans Topu çekiliş sonuçlar açıklandı - 30 Eylül Şans Topu çekilişi sonucu sorgulama sayfası

Şans Topu çekiliş sonuçlar açıklandı - 30 Eylül Şans Topu çekilişi sonucu sorgulama sayfasıŞans Topu oynamanın kuralları neler?

Oyunseverler, üst bölümden 5 adet, alt bölümden 1 adet numarayı seçerek oyuna katılabiliyor.

Şans Topu, ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1), (1+1) ve yeni kategorisi (0+1) olarak sıralanıyor. Yenilen Şans Topu oyununda, oyunseverler artık üst bölümde bilemese de alt bölümde 1 numara bilse de kazanıyor.

Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Şans Topu’nda her kolonun fiyatı ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar    adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Özel harekat destekli narkotik operasyonunda 5 kişi yakalandıAdıyaman'da özel harekat polislerinin de katılımıyla gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda, 5 şüpheli gözaltına alındı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler