Geri Dön
GündemSapık Alihan kimdir, kaç yaşında? Twitter'da gündem olan sapık Alihan olayı nedir, tutuklandı mı?

Sapık Alihan kimdir, kaç yaşında? Twitter'da gündem olan sapık Alihan olayı nedir, tutuklandı mı?

Sapık Alihan adı sosyal medyanın gündemiydi. Sosyal medya uygulamaları yoğun ilgi görüyor. Zaman zaman bazı isimler sosyal medya aracılığıyla gündeme geliyor. Bugün Twitter'da çok konuşulan isimlerden biri de Alihan Ş. oldu. Sapık Alihan tutuklansın etiketiyle binlerce kullanıcıdan yorum alan Sapık Alihan haberi araştırılmaya başladı. Peki Sapık Alihan kimdir, kaç yaşında? Twitter'da videosuyla gündem olan sapık Alihan olayı nedir, tutuklandı mı?

Sapık Alihan kimdir, kaç yaşında? Twitter'da gündem olan sapık Alihan olayı nedir, tutuklandı mı?

Sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlar zaman zaman gündeme geliyor. Bu kullanıcılar daha sonra gerektiği yerde gözaltına alınıyor. Bugün bu isimler arasına bir yenisi daha eklendi. Sosyal medya uygulaması Twitter üzerinden gündem olan Sapık Alihan Ş. paylaşımları, konuya hakim olmayan vatandaşları meraklandırdı. Peki Sapık Alihan kimdir? Twitter'da videosuyla gündem olan sapık Alihan tutuklandı mı? İşte sapık Alihan Ş. haberi...

SAPIK ALİHAN Ş. KİMDİR, TUTUKLANDI MI?

Son dakika haberlere göre, sosyal medya üzerinden Türk bayrağına, Mustafa Kemal Atatürk ve 2015 yılında Mersin’de vahşice katledilen Özgecan Aslan'a yönelik hakaret içerikli söylemlerde bulunan A.Ş. yakalandı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü görevlileri, görüntülerde yer aldığı tespit edilen 18 yaşından küçük A.Ş.'yi Kağıthane'de yakalayarak gözaltına aldı.

A.Ş.'nin, "5816 Sayılı Kanuna Muhalefet", "Devletin Egemenlik Alametlerini Aşağılama" , "Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik veya Aşağılama" ve "Çocuğun Cinsel İstismarı" suçlarından bugün adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Sapık Alihan kimdir, kaç yaşında Twitterda gündem olan sapık Alihan olayı nedir, tutuklandı mı

TUTUKLANMASI İÇİN BİNLERCE TWEET ATILDI

"Sapık Alihan" adlı Youtube kanalında Alihan Ş. isimli şahsın, paylaştığı videolar sosyal medyada infial yarattı. Paylaşımlara tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları, #SapıkAlihanTutuklansın etiketiyle binlerce paylaşım yaptı.

Paylaşılan şok edici görüntülerin ardından sosyal medya ayağa kalktı ve #SapıkAlihanTutuklansın etiketi Twitter'da Türkiye Gündemi'nde birinci sıraya çıktı.

Başka videolarında ise bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğunu iddia eden Alihan Ş. için Twitter'da #SapıkAlihanTutuklansın etiketiyle tutuklanma çağrısında bulunuldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 81 ilden gençlerle iftar programında bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 81 ilden gençlerle iftar programında bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs salgınına yönelik tedbirlere ilişkin önemli bilgiler verdi. Tam kapanma uzatılacak mı? Yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak? sorularına yanıt veren Erdoğan, 'Yeni normalleşme takvimimizi önümüzdeki günlerde açıklayacağız' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet