Geri Dön

Savaşçı dizisinin 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı 13. son bölümü ile dün akşam izleyici ile buluştu. Pazar akşamlarının sevilen dizisi Savaşçı son bölümde karakolun askerlerinden Onur'un şehit olması Yüzbaşı Kağan ve Albay Kopuz'u çileden çıkardı. Peki Savaşçı 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı dizisinin 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı'da Kılıç Timi şehit Mehmetçiğin kanını yerde bırakmamaya yemin etmiştir. Fox'un ilgiyle takip edilen dizisi Savaşçı heyecan dolu bir bölüm ile dün akşam ekrana geldi.

SAVAŞÇI 13. BÖLÜM FRAGMANI

Kılıç Timi’nin destansı hikayesi Savaşçı’da, gerilim tırmanmaya devam ediyor!

Yüzbaşı Kağan’ın öfkesi hiç bu kadar yakıcı olmamıştı!

Karakolun askerlerinden Onur’un şehit olması Kağan’ı deliye döndürür. Ele geçirilen uyuşturucuyu Doktor’un gözleri önünde ateşe veren Yüzbaşı Kağan, şimdi bir kez daha hainlerin namlusunun ucundadır. Sınır karakolunda yaşanan bu ölüm-kalım savaşında, Doktor, Kopuz Albay’ın kılıcını kırmaya niyetliyken, Yüzbaşı Bozok ve Kılıç Timi şehit Mehmetçiğin kanını yerde bırakmamaya kararlıdır. Şimdi hedefine kitlenen Kılıç Timi’nden kaçmak, Doktor’un sandığı kadar kolay olmayacaktır!

Bakırköy’de yıkım yapan kepçe böyle devrildiBakırköy'de kentsel dönüşüm kapsamında yıkılan binada çalışma yapan kepçe devrildi. Kepçe operatörünün yaralandığı olay anı cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet