Geri Dön

Sayısal Loto çekiliş sonuçları 8 Temmuz! Büyük ikramiye nereye çıktı?

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Dün akşam gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişi için heyecan sona erdi. 8 Temuz çekilişine katılan vatandalar, sonuçları öğrenmek için sabırsızlanıyor. Peki bu hafta büyük ikramimiyi hangi şehre çıktı? Kazandıran numaralar hangileri?

Sayısal Loto çekiliş sonuçları 8 Temmuz! Büyük ikramiye nereye çıktı?

Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılan Sayısal Loto çekilişi için heyecan sona erdi ve sonuçları belirlendi. 1338. Haftasını yaşayan Sayısal Loto çekilişinde hangi numaralar kazandırdı? İşte şanslı 6 rakamı haberimize ekledik. 8 Temmuz Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Sayısal Loto çekiliş sonuçları 8 Temmuz Büyük ikramiye nereye çıktı

6 bilen kişi sayısı : 3. Devir
5 bilen kişi sayısı : 86
4 bilen kişi sayısı : 4.563
3 bilen kişi sayısı : 88.278

Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 4.212.242,47 TL
Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 6.404,80 TL
Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 91,00 TL
Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 12,45 TL

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Sayısal Loto

Sayısal Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 rakamları arasında 6, 5, 4 ve 3 sayıyı doğru tahmin etmesiyle kazandığı bir şans oyunudur.

Sayısal Loto çekilişleri, bu oyun için özel olarak hazırlanan çekiliş küreleri kullanılarak numaraların çekilmesiyle yapılmaktadır. Yapılan çekilişler Milli Piyango İdaresi'nin belirlediği günlerde ve saatlerde düzenli olarak yapılmaktadır.

Eğer çekiliş haftasında hiç kimse 6 rakamı doğru tahmin edemezse, büyük ikramiye katlanarak haftaya devreder.

İkramiye kuponlarına herhangi bir ikramiyenin isabet etmesi durumunda talihli kişi, kazandığı ikramiyeyi yetkili bayi ve şubelerden alabilmektedir. Talihli kişi, çekiliş tarihinin üzerinden 1 yıl geçerse ve ikramiyesini almaz ise, ikramiye zaman aşımına uğrar.

İkramiye kazanan kuponlarda herhangi bir tahrif, yırtılma, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş veya sahte biletlere ikramiye ödenmez. Kazanan bir bilete ikramiye ödemesi yapılması için biletin barkot numarası, çekilen sayıları, bilet güvenlik numarası ve arka yüzde yer alan bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekmektedir.

Sayısal Loto'da 3 ve 4 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri yetkili loto bayileri ve şubelerinden, 5 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri loto bayileri ve Milli Piyango İdaresi şubelerinden ve 6 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenmektedir.

 

Canlı yayında dehşet anları... Patlamaya böyle yakalandıBBC muhabiri Maryam Toumi'nin röportaj sırasında patlamaya yakalandığı anlar kameraya böyle yansıdı. Toumi'nin yaşadığı korku ve panik anları ise saniye saniye böyle görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber