Geri Dön

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 25 Mart Sayısal sonuçlarında kazandıran numaralar...

Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu. Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan Sayısal Loto çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. Sayısal Loto çekilişinde hangi numaralar kazandırdı? İşte 25 Mart Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 25 Mart Sayısal sonuçlarında kazandıran numaralar...

Çarşamba ve Cumartesi akşamları yapılan Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu. 1308. Haftasını yaşayan Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye Ankara'ya çıktı. Peki hangi numaralar kazandırdı? İşte 25 Mart Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı 25 Mart Sayısal sonuçlarında kazandıran numaralar...

6 bilen kişi sayısı : 1
5 bilen kişi sayısı : 43
4 bilen kişi sayısı : 2.612
3 bilen kişi sayısı : 51.638

Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 845.861,00 TL
Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 7.870,80 TL
Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 97,20 TL
Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 13,10 TL

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Sayısal Loto

Sayısal Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 rakamları arasında 6, 5, 4 ve 3 sayıyı doğru tahmin etmesiyle kazandığı bir şans oyunudur.

Sayısal Loto çekilişleri, bu oyun için özel olarak hazırlanan çekiliş küreleri kullanılarak numaraların çekilmesiyle yapılmaktadır. Yapılan çekilişler Milli Piyango İdaresi'nin belirlediği günlerde ve saatlerde düzenli olarak yapılmaktadır.

Eğer çekiliş haftasında hiç kimse 6 rakamı doğru tahmin edemezse, büyük ikramiye katlanarak haftaya devreder.

İkramiye kuponlarına herhangi bir ikramiyenin isabet etmesi durumunda talihli kişi, kazandığı ikramiyeyi yetkili bayi ve şubelerden alabilmektedir. Talihli kişi, çekiliş tarihinin üzerinden 1 yıl geçerse ve ikramiyesini almaz ise, ikramiye zaman aşımına uğrar.

İkramiye kazanan kuponlarda herhangi bir tahrif, yırtılma, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş veya sahte biletlere ikramiye ödenmez. Kazanan bir bilete ikramiye ödemesi yapılması için biletin barkot numarası, çekilen sayıları, bilet güvenlik numarası ve arka yüzde yer alan bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekmektedir.

Sayısal Loto'da 3 ve 4 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri yetkili loto bayileri ve şubelerinden, 5 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri loto bayileri ve Milli Piyango İdaresi şubelerinden ve 6 numarayı doğru tahmin eden talihlilere ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenmektedir.

 

İstanbul'da corona virüs tedbirleriİstanbul Valisi Ali Yerlikaya, taksi ve internet tabanlı uygulamalar vasıtasıyla şahsi araçların şehirler arası toplu ulaşım aracı olarak kullanılmasına izin verilmeyeceğini açıkladı. Vali Yerlikaya bir açıklama daha yaparak, "Vatandaşlarımızın market ve pazar yerlerinde çocuklarıyla dolaşmalarına engel olunması maksadıyla çocukların market ve pazar yerlerine alınmaması kararlaştırılmıştır" ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber