Geri Dön
GündemSayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 4 Ocak Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 4 Ocak Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Sayısal Loto'nun 1285. hafta çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. Sayısal Loto'da 6 bilen 1 kişi 8.865.560,50 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu. Sayısal Loto'da büyük ikramiye kazanan talihli İstanbul/Sarıyer ilçesinden çıktı. İşte kazandıran numaralar...

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 4 Ocak Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Her hafta Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Sayısal Loto'nun 1285. hafta çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. Sayısal Loto'da 6 bilen 1 talihli 8.865.560,50 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu.

Sayısal Loto 1285. hafta çekilişinde büyük ikramiyenin yanı sıra 5 bilen 168 kişi 5.690,00 TL, 4 bilen 8.654 kişi 82,95 TL ve son olarak 3 bilen 155.865 kişi 12,25 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu. İşte Sayısal Loto'da bu haftanın kazandıran numaraları...

SAYISAL LOTO KAZANDIRAN NUMARALAR İÇİN TIKLAYINIZ

SAYISAL LOTO HAKKINDA

Oyunun Özellikleri

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Sayısal Loto oyunu çekilişleri Çarşamba ve Cumartesi günlerinde yapılmaktadır.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir..